Fórum Ubuntu.cz

Ubuntu Česká republika => Ubuntu ČR => O fóru => Téma založeno: Ventero 28 Říjen 2016, 19:42:21

Název: Přidávání snímků - uvaha - diskuze
Přispěvatel: Ventero 28 Říjen 2016, 19:42:21
Z veskerou uctou a respektem ke vsem v teto komunite i navstevnikum me uz docela stve, ze se tu rozmohl jeden pekny nesmysl az, s prominutim, zhovadelost.

Je zde moznost klasicky pridat dostatek snimku a jinych priloh, tak ze graficke formaty jsou v nahledu - snadno zobrazitelne na kliknuti a vse stejne snadno stahnutelne.

Misto toho tady uz spoustu expertu pridava ruzne linky na ruzne i pofiderni weby - mozna i rizikove, kde sve prilohy ukladaji a postuji printscreeny. Nejen, ze je to zbytecne, ale je to i mene pohodlne a u mobilnich telefonu uplna pruda, zvlast kdyz se to na odkazanem webu zobrazi v nejekem subokne a nejde to ani zvetsit do citelne podoby.

Tolik k zamysleni na tim, jak snadno uz na vsech urovnich chytame polodementni moresy, ktere nas tolik stvou u ergonomu Windows, nekterych tvurcu nekterych aplikaci pro Ubuntu, ale i ve vsech myslitelnych odvetvich nasi zdegenerovane zapadni civilizace  :'(

Tot muj nazor a doufam, ze si to nikdo neveme prilis osobne a nebude se detinsky urazet - to neni umyslem tohoto vlakna  :)
Název: Re:Přidávání snímků - uvaha - diskuze
Přispěvatel: martyj 28 Říjen 2016, 19:50:22
Se s tím smiř ! I kdyby to bylo napsáno v pravidlech, tak se stejně nic nezmění. Chápu to, ale nedá se s tím nic dělat. Leda, že by pokaždé moderátor přílohu uložil a příspěvek upravil. Jenže v poslední době tu stejně nikdo není a projíždět všechny příspěvky na to není čas.
Název: Re:Přidávání snímků - uvaha - diskuze
Přispěvatel: Ventero 29 Říjen 2016, 07:53:59
To je jasny, ze to nemuze nekdo vsechno ohlidat. A nejspis mas pravdu, ze i ty pravidla si malokdo aspon zbezne proletne. Jen jsem casto v pohybu a me nejvolnejsi chvile jsou na nadrazich, vlacich a busich a tam muzu ucastnit se fora. Jenze to jsem odkazan na mobila - a vcera jsem uz trochu chyt nerva  :D