Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - 11koda

Stran: [1]
1
Nainstaloval jsem ovladac podle navodu a stejne se nic nezmenilo .....

2
mám Nvidi no :) a jak se to má spustit ? něměl bych ji nějak nainstalovat ? cd s ovladačem mám

3
ale na win xp i win7 mi tohle šlapalo úplně bez problému tak by měl být HW v pořádku ne ?

4
Ahoj,

mam problém s přehráváním HD videí ve formátu mkv. Když pustim film tak se do deseti sekund zacne sekat .. nejdriv se vypne zvuk pak se začne sekat obraz a pak se nadobro zastavi cely film. Problem je jak v původním přehrávači od Ubuntu tak ve VLC. Kde muže byt problem ?

5
Díky už to funguje :) stáhnul jsem verzi 14.04 a vše už proběhlo bez sebemenšího problému  :)

6
Zdravím,

stáhnul jsem si Ubuntu 13.10 z oficiální stránky http://www.linux.cz/ a vypálil jsem ho na DVD podle tohoto návodu http://wiki.ubuntu.cz/Instalace/Jak%20vyp%C3%A1lit%20ISO?redirect=1

Poté jsem pokračoval jak je všude psáno restartovat počítač a CD se spustí. Nespustilo. Zkusil jsem nainstalovat ve windowsu pomocníka se spuštěním ale na konci instalace mi naskočila chyba s instalací že ji nelze dokončit. Tak jsem restartoval znovu a v Boot menu jsem zvolil boot z CD/DVD ale Ubuntu se opět nespustilo a naběhla mi hláška Error 3200 reading sector 455655 No DEFAULT or UI configuration directive found!

Co mám dělat abych to spustil ?

Díky  :)

Stran: [1]

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.