Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jardaz44

Stran: [1]
1
Ano vím o tom a dával sem ho tam :) a přes ten instaler mi to házelo právě chyby tak sem to provedl tak jak je popsáno výše :)

2
No tak pokud to někomu pomůže tak jsem musel zprovoznit repozitáře canoncial a archivy pak jsem přes synaptic sem našel  KDE control panel Adobe Flash Player plugin a Adobe Flash Player plugin  naninstaloval.A podle všeho je obojí pro pro verzi  12.04 al a už jede vše jak má

3
Možná by se hodilo Info o železe.HP Workstation xw 6200 2x Xenon 2 Fyzické CPU + Hyperthreading  3.4Ghz 8GB DDR2 ECC ram HDD 1xSSD Kingston UV400 1X Samsung 500GB GK AMD HD5770 1Gb Vram

4
Ahoj lidičky.Mám velikou prosbu a to ohledně flash playeru.Byl jsem zvyklý že po instalaci ať už Ubnutu,Kubuntu či Mintu že flash player tam byl a fungoval.nyní ať se snažím sebe víc tak ani přes repozitáře centrum softweru synaptic či ze stránek adobe flash player nefunguje.V Mozile se tváří že tam je a že je vše v pořádku (ano je povolený) ale po spuštění např O2 TV či jiných stránek vyžadujících FP vidím jen šedé okno se žlutým nápisy o verzi Flash playeru atd. Co stím udělat neví náhodou někdo? Předem děkuju za rady (Nejsem ůplným nováčkem ale je fakt že zase nejsem na unix expert)  :)

Stran: [1]