Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - par

Stran: [1]
1
Tam jde o to, že jak je to jednojádro, tak to má pomalé starty a chvilku trvá spouštění programů. Když už to běží, tak to jde a na to brouzdání po netu a sem tam použití office, nebo něčeho co berou ve škole to stačí. RAM-ky tam má dost, takže nevadí pokud toho otevře více. Je otázka o kolik se v xfce zrychlí start třeba firefoxu.

2
Po pravdě se bojím jen toho, že se v tom budu muset v dohledné době znova hrabat. S update jsem dost dlouho váhal, ale když došlo po upgrade k zrychlení na mém stařičkém noudbooku (Intel® Pentium(R) CPU B940 @ 2.00GHz × 2), rysknul jsem i tohle.
Uvidím jestli holka bude mít se starým kernelem nějaký problém, jinak zkusím něco s xfce. Jde o to že se bojím, že problém je někde mezi ovladačema a x-kem. Pokud to tak je, je otázka zda přechod pomůže. Všechno co tam pustím je proporcionálně stejně zpomalené (zobrazování, stahování, načítání souboru) a to tak 5-10x, ze systémového terminálu to běží svižně. (ctrl+alt+F1)

3
Ahoj, včera jsem holce upgradoval počítač a po něm došlo k značnému snížení výkonu. Zatížení procesoru vyskočí na 100% a již tak slabý počítač (Intel® Atom™ CPU E3815 @ 1.46GHz ) se stane nepoužitelný. Zkoušel jsem použít intel ovladače, zkrounout nastavení compizu (včetně vypnutí openGL a Low Graphic Modu), nainstalovat gnome místo Unity a jediný co pomůže je, pokud nabutuju ze starého kernelu 3.19.0-80 místo 4.4.0-109. V syslogu nevidím nic čeho bych se chytil. Checkbox hlásí co se týká procesoru a grafiky, že je vše v pořádku. Napadá někoho co bych mohl zkusit?

Stran: [1]