Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - ADIO45

Stran: [1] 2 3 ... 33
1
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Re:Linux Mint v ČR
« kdy: 27 Říjen 2012, 19:41:11 »
Mno nevím k čemu jsou vlastní fórum. Od toho mají na http://forums.linuxmint.com/viewforum.php?f=154. nebo řeší většinou zde. ??? Zase Linux Mint v Česku není totiž až moc seriózní.  ;)

2
Za tu Plzenskej pivo 0,33 stojej 30kč? Snad dělaj si srandu  ::)

3
Stránky Ubuntu.cz / Re:Ubuntu Studio
« kdy: 23 Leden 2012, 18:49:27 »
Jinak velice cením toho na spuštění projektu. ;) Ale bohužel Vojta má pravdu což zdá dost zbytečné. Sám přiznám těch Xubuntu a Lubuntu tak mi zdá docela k vymírání.

5
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Re: Chrome OS
« kdy: 02 Leden 2011, 18:15:47 »
Me taky na Chrome OS vadi byt stale online aby vse fungovalo jak ma  :( ale chci ho take, az bude vyzkouset.

Jak jsem tady jednou psal. Můžeš použít browser Google Chrome. Je to samý. Ale tam obsahuje navíc různé efekty totéž jádra Linuxu. Jako na zkoušku může aspoň mít browser. Nic senzačního nevidím ale zklamání bude v tom mít pořád online.

6
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Re: Chrome OS
« kdy: 01 Leden 2011, 18:11:02 »
Chrome OS aby pravdu řekl takhle a stručně. Jednoduše stáhněte oficiální prohlížeč Google Chrome a vono bude to samej. Navíc jsem zklamal aplikace. Je to všechna aplikace jakoby dělaní bookmaker. Tohle se mi vůbec nelíbí.

Navíc já jsem vývojář menší společnosti A45 Studio které vytváříme jakoby přípravu na doopravdickou aplikace bez nutnosti připojení k internetu. Proto snažím aby takhle polo offline/online. Jenže bookmaker je to skoro blbost protože není jak je pravá aplikace. Mělo se rozpůlit jakoby na koláče aby člověk nebyl nutně zavázat pořád online ale výhodu beru i offline. No otázka je docela těžké jestli Google to takhle vůbec dokáže. Bojím toho aby nedošla cestě Android Market tam je skoro Hello World! Mám radši ideologii od App Store ale zase netolik omezovat to snad ne. Ale snažit aby nebylo skoro spameři. Třeba 1000x puzzle pro někoho je zbytečné. Google měl někdy snažit smazat bookmaker které bych neměli co tam vůbec dělat. Podívej na můj app https://chrome.google.com/webstore/detail/ldlffaeabegjbenmhfjonhlgaldogmeh Tam obsahuje flash to ano. Ale nemusí mít připojení k internetu. Protože flash už tam je dávno zabalena k balíčku. Sry, beru jakoby příkladem a myslím že Google má už pomalu co dělat. Není možné že nechat jak odstává dopadu Android Market a pomalu může stát způsobit nějakej virus. Což Marketu má skoro nepořádek. Apple produkty možná pro někoho zdá že je velice omezení to je velmi částečná pravda ale radši beru iPad než ChromeOS. iPad aspoň mám nativné hry, aplikace atd... Mám právo i dělat jailbreak. Myslím takhle. Kdyby Google udělal podobnou politiku jak Apple ale mírnější takže spamy od Hello World už tam zřejmě nebyl. 

7
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Re: Veselé Vánoce
« kdy: 24 Prosinec 2010, 15:57:37 »
Ahoj ja jsem Jezisek. Tak co byl jsi cely rok hodny? Nemluvis sproste? Poslouchas? Nekrades? Fakt ne?.... No tak se to k*rva nauc, ja ti ty darky nebudu nosit kazdy rok! Preji vsem vesele vanoce a novy rok :)

8
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Re: Android na netbooku
« kdy: 01 Říjen 2010, 21:20:29 »
To týče týká o tabletu na závěrečném článce. Já osobně vidím naopak v Česku už nacpou Androidí tablety a myslím to že je to správně. U nás chybí iPad. Líbí se mi to ale pořád je taková  omezenost ale poradí už Jailbreak. Čím více tabletů čím lépe máme na vybranou. To týče o netbooku. Nechápu proč zrovna nacpou android. Android není úplně plnohodnotný operační systém třeba dejme tomu eeebuntu apod... Což už je dobrá alternativa. Android patří na mobily, smartphone totéž tablety. Stále nechápu proč výrobci čím dál zaostává na Androidu. Nedávno už v Květnu vyšel Android 2.2 a proč výrobci stále nacpou Android 1.6 a 2.1. Mám asi dojem že čekají spíš na Android 3.0. Kromě proč píšu Android 2.2? Protože tam je už Flash, Adobe AIR apod... Android na netbooku se nedává smysl.  ;)

9
Zapomněl jsi v anketu klávesu FN. Dík  ::)

10
Budete letos vycházet Ubuntu 10.10? Příští rok kromě v Lednu-Únoru koupím dvě knížky a 2x průkazové poukázky které čeká od mně soutěž (Název: Hon na Ubuntu!) které budou uživatelé hledat na místě viz podle fotky a musí včas přijít a řekne správné heslo. Pokud řekne správné heslo tak knížku od mně bude ZDARMA! Právě chystám takovou soutěž pro všichni uživatelé kteří nechtějí koupit či pokusit štěstí vyhrát knížku :)

11
Upřímnou soustras  :( vzpomínám na přednášku z LinuxExpo 09 které předvedli openSolaris.  :-\ Zlá pumpa zlá díky Oracle. Oracle podá trestné oznámení na Google. Sun tak nemyslel. Můj oblíbení program VirtualBox snad nechcípne.  >:(

12
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Re: CD k notebookům
« kdy: 20 Červenec 2010, 19:58:54 »
Nejlepší je řešení takhle že dali návrhem distribuci Ubuntu stačí když objednejte přes Shipit. Oni pošlou zdarma a zbytek leták můžete vytisknout stačí černobíle a napíšete o výhodech, manuály apod... Přitom máte jako dovozce posílání CD je zdarma pokud to nespletu a zbytek můžete udělat leták či manuál. Opravdu bych řekl Ubuntu je nejrozšiřovanější a má tam mnoho programů a pro začátečníky jsou mnohem lépe se zvykat.  ;)

14
[widle] Bouchnu na stole Windows 7 OEM za 14minut hotový! se zvukem a různé ovladače :D [/widle] Virtuální Ubuntu trvala 23min kromě ze CD pokud byla z hardisku což určitě bude rychlejší. A bez nutnosti nastavení v Ubuntu díky VirtualBox.

15
Stránky Ubuntu.cz / Re: Bude casem stranka lubuntu.cz ?
« kdy: 29 Červen 2010, 21:54:45 »
Já sám přiznám že toto projekt je zbyteční. Dobrá nechtěl jsem tak urazit. Ale přijde mi docela že jsme malá země, jako beru kdyby bylo v Německu, Amerika apod... tak myslím že podíl má šanci. A lubuntu.cz jsem myslel že bude tohle lubuntu.ubuntu.cz, kubuntu.ubuntu.cz, xubuntu.ubuntu.cz apod.... myslím že toto ušetří spousta peněz. Beru jako osobní názor. Co týče vzhled mi připadá že vývojáři trapně kterou jim slibovali a pořád nic. Zkus ještě donutit. Pokavaď ne tak přinejhorším udělat vlastní vzhled.  :)

16
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Re: tak som si kupil iPad
« kdy: 21 Červen 2010, 21:01:59 »
 Pro mně iPad je použití když já sednu na záchodě čtu internet který neumí schopnosti chvilku odpočívat. Ale je to velmi omezená. Pro Linux je velmi problematické kromě iTunes. Nejlepší je náhrada kterou jsem dávno sledoval ePad s Google Android což mi přijde lákavé. Stále chybí že iPad neumožňuje pro GPRS/EDGE aspoň na IM, surfování či video. Člověk nemá wifi aby na to investoval iPad. Což stejně že iPad je přerostlý jako iPhone. Určitě pro bude stačit iphone než velkou obrazovku když jsem nedávno pořídil Toshiba :)

17
Hardware / Re: IPHONE a linux - pomozte mi ho rozchodit
« kdy: 20 Červen 2010, 19:01:41 »
Dual-boot jsem měl na mysli že jako že bude často používat dvě systém jako je Windows a Ubuntu po spuštění startu si vybereš jaký operační systém chceš. Pokud máš iPhone tak nejlepší mít někdy nainstalovanou Windows a nebo další možnost jailbreak. Já zrovna na jailbreak nemám zkušenosti pro Linux.

 Ale stačí podíváš na Google třeba hledací políčka ubuntu iphone jailbreak nebo nějak. Případě bude asi v angličtině (zvládne i Google Překladač) :)

18
Hardware / Re: IPHONE a linux - pomozte mi ho rozchodit
« kdy: 20 Červen 2010, 18:39:20 »
Jsem fanda iPhone 3G. Apple nepodporuje balíček iTunes a Safari pro Linux. Nikdy vydávat nebude protože Steve Jobs řekl:Linux je špatný. Bohužel počítejte s tím že iPhone umí jenom pracovat fotky. Jako když připojíte iPhone s Ubuntu tak Ubuntu měl být správně objevit jako fotoaparát.

Počítejte s tím jailbreakem!!! Jailbreak je to takový hack který lidem nechtějí omezován či platit hry apod... Nebudu tady zveřejňovat či bychom já porušil podmínky. Stačí podívejte na Google.
Po hacknutí Jailbreak bude chovat jako ostatní mobily což můžete klidně hodit programy, hudby atd.. Musí mít nějakej program kterej je nejvíc podobný jako ten Total Commander.

Pokud nechcete mít jailbreak či strach o záruky. Holt udělat dual-boot.

19
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Re: Webový editor
« kdy: 23 Květen 2010, 16:08:50 »
Quanta+, Screem, FCKeditor, Bluefish

20
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Re: OpenSuSE 11.3
« kdy: 19 Květen 2010, 19:14:28 »
Nezkusím, jsem spokojen s Ubuntu :P
Já vím Vojto, musíš držet prapor :D

Pšššt tady hlídá velký bratr  :D

21
Upřímnou soustrast!

22
Já myslel že bude v tom Ubuntu.cz i novej vzhled :) zatím trpělivě  ;)

23
Akce, srazy, setkání / Re: LinuxExpo 2010
« kdy: 14 Duben 2010, 20:50:25 »
Hmm... že bych taky zvednul kotvy a jel se tam mrknout. 8)
Ale v Praze spat v autě nepůjde. To by dopadlo jako v Amsterdamu :D

Šak nemusím furt jenom lejt. V Práglu máme firemní pobočku, takže bych se svezl s kolegou. Tzn. že bych zase mohl lejt. :D

Stačí do rána projít po celém Pražském hradě až na Karláku  :D

24
Akce, srazy, setkání / Re: LinuxExpo 2010
« kdy: 14 Duben 2010, 15:55:52 »
Já jdu ve středu do školy, jak plánujete tu afterparty? ;D
To přijedu jako někdy ve dvanáct domů nakalenej? xD

Kurňa, jsem si měl vzít dovolenou i na středu...  ;D

Tudle nudle  ;D já jsem vzal v Úterý a Středa volno kromě navíc konečně tam zajdu na Distro Party  :)

25
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Re: Czech Open Source 2010
« kdy: 12 Duben 2010, 16:42:03 »
Vojtu a Ubuntu.cz už hlasuji skoro každý rok stejně. Navíc jsem údajně podpořil firemní RedHat a konferenci LinuxExpo  :D

Stran: [1] 2 3 ... 33