Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Meharts

Stran: [1]
1
Pracovní prostředí / Ověření selhalo
« kdy: 23 Září 2008, 09:00:35 »
Dobrý den
mám Ubuntu HH 8.04.1 pro 64 bit
dual boot
WinXP
Popíši můj celý problém od začátku ať nevynechám něco čeho by se dalo chytit.
Pro internet používám wifi kartu "TP-LINK TL-WN551G" kterou se připojuji k našemu AP "TP-LINK TL-WR941ND"
na winech úplně bezproblému na ubuntu už od počátku to nefunguje moc dobře někdy se připoji na internet někdy ne ale už jsem si zvykl, že se mě to po startu ubuntu zeptá na implicitní klíčenku já ji zadám a poté v wirelless option smažu nastavení dám připojit zadám heslo k WPA2 a ono se to rozjede.
Avšak předevčírem to po mě najednou nechtělo heslo k implicitní klíčence  a připojit se mi už od té doby na internet nepodařilo. Z minulé zkušenosti jsem věděl, že to může být nastavením sezení a že v záchraném gnome si to ověřím . Používal jsem autologin a proto jsem vypnul automatické přihlašování ať mohu po restartu zvolit záchrané gnome a vyzkoušet zda funguje či ne bohužel po restartu vyskočila hláška "ověření selhalo" nelze jej proklikat zrušit prostě nic zkoušel jsem aspoň se dostat do možností ale nic tak jsem se chtěl přepnout do konsole Ctrl+Alt+F1 a smazat poslední sezení. po stisku Ctrl+Alt+F1 mě to přeplo do černé obrazovky ze které se sice můžu dostat zpátky ale nic tam neudělám asi rozližení monitoru je velké nebo nevím čím to může být.
Tak mě napadlo zda se to nedá opravit, když bych se po restartu dostal do recovery modu a tam přes příkazovou řádku jako root což je jediné co mohu nějak dostal na disk a tam upravil konfiguraci .
Pokud by někdo prosím měl zkušenost s tímto nebo mi mohl poradit co s tím nerad bych reinstaloval cele ubuntu tak budu vděčen
cokoliv zrušení "ověření selhalo" nebo černé obrazovky místo konsole cokoliv

Děkuji

Stran: [1]