Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Krocan

Stran: [1]
1
Archiv / Problém importu fotografií
« kdy: 25 Leden 2007, 18:37:43 »
Mám stařší digitál (Benq 1300) a když ho připojím ke kompu ukáže se mi standartně tabulka "ignorovat" "Impotovat Fotografie" pochopitelně chci importovat načež se v mžiku cosi načte.... nestihnu zahlédnout..... a poté se objeví zpráva:
An error occurred in the io-library ('Chyba při aktualizaci nastavení portu'): Nemohu uvolnit rozhraní 0 (Nepřípustný argument).
Je to samozřejmě zavažný problém a je na mě denně vyvýjen tlak ze strany rodičů, kteří se dožadují funkčnosti, jinak že tam mám hned nainstalovat Wokna! A to se mi, a snad ani vám nelíbí...
Předem děkuji za jakkoukoli radu a budu rád za každé možné řešení

2
Archiv / Nelze zapisovat mimo domovsky adresar
« kdy: 16 Leden 2007, 21:04:39 »
Všechy stáhlé věci nemám v domovské složce ale na celým disku a nemůžu tam nic přidat... když dám vlastnosti a oprávnění nejde mi zaškrtnout zápis ani spouštění... hlásí tio tohle:  

Oprávnění nemohla být změněna. - Lituji, nemohu změnit práva "Systém souborů". nevím co s tím... protože nemůžu přidat fonty do wine ani nic.... a v domovské složce nmám jen Desktop a Examples

Stran: [1]