Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - unkabunka

Stran: [1]
1
Multimédia / Nahrávka z HDboxu 9200 [vyřešeno]
« kdy: 29 Duben 2016, 20:30:47 »
Ahoj. Mám problém přehrát v PC tento soubor. Je to nahrávka z HDbox9200. nějaká ukázka
Mediainfo vypíše MPEG-TS (NoPAT/PMT). VLC ani Mplayer to neotevře. Jediný přehrávač který to přehrál je PotPlayer ve Woknech. Poradí někdo?  Díky.

2
Zdravím.Při dnešní aktualizaci mi to vyhodilo chybu, při pokusech o opravu to skončí stejně.Potřeboval bych popostrčit či poradit co s tím. 
Kód: [Vybrat]
E:Read error - read (5: Input/output error), E:The package lists or status file could not be parsed or opened.
Kód: [Vybrat]
Nelze zjistit informace o balíčku

Během sbírání informací o balíčku nastal neřešitelný problém.

Nahlaste prosím tento problém vůči balíčku „update-manager“ a přiložte následující chybovou hlášku:

'E:Chyba čtení - read (5: Chyba vstupu/výstupu), E:Seznamy balíků nebo stavový soubor nemohly být zpracovány nebo otevřeny.'

3
Multimédia / VLC [vyřešeno]
« kdy: 16 Prosinec 2012, 23:35:35 »
Zdravím.
VLC mi začal vyhazovat hlášku-    Zadaný vstup nelze otevřít:
Přehrávačem VLC nelze otevřít MRL 'http://icecast2.play.cz:8000/radiobeat128.ogg'.  Podrobnosti naleznete v záznamu informací.   Kde mám hledat záznam informací?Ve VLC zprávy nic není.Když se přihlásím jako host tak to normálně funguje.Poradí někdo jak to zprovoznit? Díky

4
Multimédia / Video z fotografií (vyřešeno)
« kdy: 14 Říjen 2012, 15:27:18 »
Ahoj.Chtěl bych z fotografií vytvořit film,ale nemůžu najít vhodný program který funguje v Ubuntu.Nechce se mi moc instalovat něco pod wine.Jestli něco používáte tak se prosím podělte.Díky

5
Instalace, aktualizace a spouštění / Změna kernelu(Vyřešeno)
« kdy: 24 Srpen 2012, 23:57:46 »
Ahoj.Návod na povýšení jádra jsem našel.Ale jak to vrátit zpět jsem nenašel.(Abych to v grubu nemusel spouštět ručně.)Díky za nápovědu.

6
Obecná podpora / Pidgin nezobrazuje chat ze skypu.
« kdy: 04 Srpen 2012, 08:55:41 »
Ahoj.Chci se zeptat kde a jak mám nastavit aby se mi chat ze Skypu ukázal v tom okně ze kterého píšu.Zprávu normálně odešlu a odpověď si musím otevřít přímo ve Skypu nebo v Pidginu-konverzace-více-chat.což je docela nepohodlný.A čím zruším ty hlášky které vyskakují o tom kdo je přihlášený.(zabere to čtvrt obrazovky a trvá to poměrně dlouho)Díky za odpověď.

[příloha smazaná administrátorem]

7
Pracovní prostředí / indicator-weather
« kdy: 28 Červenec 2012, 11:44:07 »
Ahoj .Potřeboval bych poradit s  indicator-weather,už dva dny je jak kdyby se kousl.Nemění se teploty jen předpověď.Kupodivu to nepadá.Vypnout a zapnout z terminálu taky nepomůže,Za nápady děkuji.

8
Hry a zábava / Zero Ballistics (Vyřešeno)
« kdy: 08 Červen 2012, 13:16:55 »
Ahoj. Přes get-deb jsem nainstaloval několik her,všechny šlapou.Jen tahle se nechce otevřít.Občas to vypadá jako by problikla přes obrazovku,ale nic se nestane.V 11.10 to chodilo.Protože nehraji  nevím co bych měl kde kontrolovat.Nějaký nápad jak to rozchodit?

9
Ahoj.
Při automatické kontrole aktualizací se mi ukázalo červené kolečko(jednosměrka) s hlášením o chybě a nevím jak to opravit.Nechci se v tom moc vrtat.
petr@petr-System-Product-Name:~$ sudo apt-get update
[sudo] password for petr:
E: Typ „IconsPage/identity.png“ na řádce 63 v seznamu zdrojů /etc/apt/sources.list není známý
E: Nelze přečíst seznam zdrojů.
petr@petr-System-Product-Name:~$
Prosím o pomoc.Díky

10
Stáhl jsem hru supertuxkart,rozbalil,našel spouštěcí soubor,ale neumím ho donutit aby se spustil automaticky.Vždy se mě ptá(viz příloha).Když si vytvořím spouštěč tak to nereaguje.Mám zaškrtnuto povolit spouštění souboru jako programu.Mám novou instalaci na staré to šlo bez problémů.Ubuntu 11.10 64bit.

[příloha smazaná administrátorem]

11
Obecná podpora / Skype 64bit mě odhlašuje, když nemá
« kdy: 26 Leden 2012, 20:11:06 »
Dnes mi začal blbnout skype.Spustit ještě jde ,ale jak se chci dostat do kontaktů nebo třeba do nastavení tak mě odhlásí.Neví někdo co s tím?Ubuntu 11.10

12
Obecná podpora / otevírání DVD mechaniky(vyřešeno)
« kdy: 01 Leden 2012, 09:22:34 »
Potřeboval bych poradit jak otevírat a zavírat mechaniku DVD pomocí klávesnice.(mechanika je ukryta za čelním panelem a její otevření je na prd)Ve woknech to šlo tady nevím jak na to.Ubuntu 11.10 díky

Stran: [1]