Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - AIPHEE

Stran: [1]
1
Pracovní prostředí / Občas nejde klávesnice
« kdy: 05 Prosince 2012, 17:47:40 »
Dobrý den,
občas, když zapnu nějakou hru kterou pak třeba i vypnu, klávesnice pošle znak až po podržení, pokud se na klávesu jen klepne ozve se zvuk chyby a nic se nestane. Čím to může být? Děje se to v Gnome a Unity v KDE nikoliv. Po opětovné přihlášení také opět jde.

2
Obecná podpora / Tuxonice - grafický bootsplash
« kdy: 12 Listopadu 2012, 11:33:47 »
Dobrý den,
tuxonice je u mě jediná možnost jak hibernovat systém na disk, funguje dobře, jen to textové rozhraní kazí dojem z hezkého systému.
Co vše je potřeba aby byl místo textu bootsplash?
Zkoušel jsem něco upravit v texťáku ale jen se mě změnilo jedno textový rozhraní na jiný.

Díky.

S12 ideapad ION, Ubuntu 12.10, Kernel 3.2.0-25-generic-tuxonice

3
Čau, jsem začátečník s mono a mám takový problém. Vytvořím gui, a chchi pomocí konstuktoru třídy vytvořit gui na MainWindow. Jenomže nevím jak přistupovat aby mě to povolilo. Error:
Kód: [Vybrat]
/home/aiphee/projekty/sharp/test2/test2/trida.cs(36,36): Error CS0120: An object reference is required to access non-static member `Gtk.Container.Add(Gtk.Widget)' (CS0120) (test2)
V příloze je ten prográmek ale asi to bude nějaká trapná začátečnická chyba.
Díky za odpověď

[příloha smazaná administrátorem]

4
Dobrý den, po aktualizaci Ubuntu 12.04 ( původně 11.10 ) se mě nejde přihlásit. Pokaždém pokusu o přihlášení spadne XServer a objeví se logo NVidia, zkoušel jsem dát pryč proprietální ovladače ale když jsem dal Nouveau zůstala jen blikající čárka po startu.
To stejné se děje i když jsem zkoušel GDM a KDM, stejně tak s jiným prostředím než Unity 2D (Gnome, ICEWM). Mám to řešit nebo to rovnou přeinstalovat?

5
Dobrý den,
na škole máme předmět vývoj aplikací pro windows kde programujeme v C#. Já bych rád programoval ve monodevelop (2.8.6). libmono-winforms2.0 mám nainstalováno ale monodevelop nezná System.windows.forms. I když nastavím na 1 tak to nejde, jsou vůbec windows form na mono4?
Pokud s tím bude nějakej problém tak budu muset nainstalovat vidle.

6
Hardware / Extrémě hlasitý zvuk po restartu
« kdy: 26 Února 2012, 20:46:04 »
Dobrý den na NB (Samsung NC 110) jsem nainstaloval Lubuntu. Vše běží v pořádku až na jeden hrozný bug. Při restartu se po nabootování ozývá z reproduktorů neuvěřitelně otravný zvuk který trhá uši. Pravděpodobně by ani NB nenabootoval ale moje uši nevydrží aby to zjistily.
Dělal to i jiný linux co jsem zkoušel.

Ano, je to opravdu z repráků.

Ví někdo co s tím?

7
Internet a sítě / Nejsou vidět síťe pojmenované airlive
« kdy: 10 Ledna 2012, 12:52:00 »
Dobrý den,  používám notebook Lenovo S12, ION. Mám dva kamarády kteří mají pravděpodobně stejný router a sítě pojmenované airlive. Ani u jednoho jsem síť nemohl přejmenovat protože jí používají i jiní. U jednoho je zabezpečená u druhého ne. Mám téměř čistou instalaci a používám Unity ale dělalo mě to i s mou původní distribucí.
Rád bych zdůraznil  že jakoukoliv jinou síť vidím a bez problémů se na ni připojím (eduroam, MyWlan etc.)
Opravdu mě nenapadá jediný důvod problému takže uvítám jakoukoliv radu :)

8
Obecná podpora / V Unity 2D náhodně přestane jít touchpad
« kdy: 10 Ledna 2012, 12:44:29 »
Dobrý den,
můj problém je takový, na notebooku (Lenovo S12, ION) při normální práci zničeho nic problikne vrchní panel z černé na bílou, z nautilu se odebere GTK téma(je tam pak to základní hranatý) a hlavně přestane jít touchpad.
Klávesnice i externí myš fungovat nepřestane.
Čím by to mohlo být? V KDE ani Gnome shellu se to nedělo. Díky za každou radu.

Stran: [1]

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.