Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - vanaveno

Stran: [1]
1
Dobrý den,
stala se mi taková věc. Koupil jsem si nový  ssdisk, na kterém jsem hodlal nainstalovat Ubuntu. Vytáhl jsem tedy původní hardisk z notebooku, vložil nový ssd disk a bez problému jsem na něj nainstaloval Ubuntu. Potom jsem si říkal, že bych se chtěl z toho původního HD ještě něco stáhnout  a jelikož nemám propojovací zařízení na hardisk, tak jsem ten původní HD vložil zpátky do notebooku a ejhle. Najednou mi to vyhodilo tabulku, kde se mi sice HD ukazuje, ale nepustí mi to zavést systém. Zkoušel jsem různé nastavení v biosu, ale neúspěšně. No nic, říkám si, nebudu s tím zatím nic dělat a koupím si dokovací stanici na HD. Vrátil jsem tam tedy čerstvě nainstalovaný ssdisk a ejhle, nastal mi úplně ten samý problém. Musel jsem to přenistalovat, a zase běží. Kde může být chyba? Setkal se s tímto problém tady někdo? A jaké je řešení tohoto problému? Na ten hd si tu dokovací stanici koupím, ale kdybych to někdy musel opakovat, tak jak to vyřešit. Děkuji za případnou radu.
Vana

2
Ahojte,
používám Ubuntu 14.04, nezobrazují se mi nápovědní ikonky (piktogramy) v menu různých programů jako jsou Libreofffice nebo Inkscape. Docela by mi tato nápověda pomohla. Mám zaškrtnuté menu_have_icons, ale ikony se mi stále nezobrazují.

Řešili jste to někdo? Prosím o pomoc
Děkuji
Vana

3
Zdravím,
po aktualizaci Ubuntu 14.04 mi přestal jet Inkscape. Zkoušel jsem ho odinstalovat a pak opět nainstalovat, ale stále nejde nastartovat. Hlásí mně to, že by  chtěl nainstalovat, ale on je nainstalovaný.

4
Multimedia, foto, video, zvuk / Shoutcast v Rythmbox Ubuntu 12.04
« kdy: 13 Červen 2012, 11:02:41 »
Nevíte jak nainstalovat Shoutcast do ryhmboxu  v Ubuntu 12.04. Nainstaloval jsem tenhle plugin z tadyma http://www.programmierecke.net/programmed/rhythmbox-radio-browser.html ten se pak v centru pro software aktualizoval, ale stále se mi shoutcast v rythmboxu nezobrazuje.
Děkuji za odpověď

Stran: [1]