Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Lenovo

Stran: [1]
1
Někdy minulý týden se mi automaticky zaktualizoval prohlížeč Firefox 26 Mozilla a dopadlo to tak, že mi zmizely záložky, které jsem měl uloženy a nyní jsem zjistil, že mi nefunguje "přidávání do oblíbených" přes hvězdičku v liště.... jako dřív. Zkoušel jsem si ty záložky obnovit ze záloh ale ani v jedné záloze se mi neobjevily.... bohužel. Máte někdo stejný problém?
Jinak je to v nb Lenovo Z61t na Ubuntu 12.04....
Moc děkuji za případné vyřešení, měl-li někdo stejný problém.

2
Zdravím, minulý týden jsem do NB s Ubuntu 12.04 - 64bit systémem nainstaloval TrueCrypt z důvodu potřeby "zaheslování" USB flash disku. Nyní jej nepotřebuji a i při použití jsem zjistil, že to není to pravé, co jsem potřeboval.
Nastal však problém - nemohu program dostat z NB!
Progoogloval jsem již plno odkazů a ani jediný z návodů prostě nefunguje - zadávání příkazu na uninstall.sh rovněž nejdou a přes "balík s programy" se mi tento ani neobjevuje abych jej mohl odinstalovat. Nemáte někdo nápad? Rád bych celý tento SW dostal z PC. Dík za rady

3
Multimédia / vypálení souborů na CD [vyřešeno]
« kdy: 27 Březen 2013, 14:04:41 »
Zdravím, nemáte někdo zkušenost, když máte větší "zvukový" soubor, který se o pár minut nevejde na CD, který program dovede celý soubor zmenšit? Mám super zkušenost s videem "DeVeDe DVD/CD Video Creator" to umí ale ne se zvukem... bohužel. Hledal jsem i v centru ale nemohu nic najít... v tom DeVeDe to jde s videem jedním kliknutím, když máte soubor větší, tak se to ptá, jestli chcete přizpůsobit médiu a je to super ale na zvuk to v prográmkách nemůžu najít ani v Braseru ani v K3B které jinak bez problémů zvládají vše.... Dík za rady

4
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Lubuntu
« kdy: 20 Prosinec 2012, 22:53:41 »
tak jsem se vzpomínkou na starší systémy Ubuntu s nevolí zjistil, po instalaci 12.04, že nejdou přendavat lišty a několik dalších věcí, tak jsem dnes při dostatku času chvíli hledal a zjistil jsem, že mi zcela bude vyhovovat LUBUNTU 12.04..., který má hlavní lištu dole, jak jsem zvyklý a měl jsem ji vždy až na současné Ubuntu. Takže kdo má podobné problémy - chtěl přendat lišty, jak to u "minulých" distribucí šlo a nyní nejde, doporučuji také zkusit LUBUNTU... Vypadá to dobře  :)
Je to můj názor, nikomu ho nevnucuji ale za zkoušku nic nedáte  ;)

5
 :'( dneska se mi objevilo při kliknutí na "jsou k dispozici aktualizace" objevilo toto: - viz příloha

ale bohužel po chvilce se objeví chybová hláška..., také v příloze

A jsou stále připravené k aktualizaci a vše se opakuje... co s tím? Díky

[příloha smazaná administrátorem]

6
Hardware / Pinnacle DVB-t 70e USB
« kdy: 28 Říjen 2012, 20:00:42 »
zdravím, mám doma několik let DVB-t tuner do USB s dálkovým ovládáním, který jsem bez problémů provozoval dříve na Win. Nyní jsem jej chtěl zprovoznit na Ubuntu a bohužel, když to zastrčím do USB, tak se sice rozsvítí dioda, která avizuje činnost ale zařízení se vůbec nezobrazí. Nainstaloval jsem do Ubuntu 12.04 Me TV s nadějí, že usb tuner v tomto programu pojede ale mám smůlu. Nemáte někdo zkušenost co s tím? Zda to půjde přes něco nahodit? Děkuji za případné rady. Prohledal jsem tady forum a bohužel tento typ jsem ani nenalezl.

7
Zdravím, mám sice starou ale ještě minulý týden na Win. fungující kartu pro připojení k internetu i s kartou os O2 s tarifem pro data. Problém je v tom, že jsem nainstaloval Ubuntu 12.04 a při instalaci karta nebyla zasunuta v PCMCIA slotu a po vložení se neděje NIC. Systém ji nedetekuje a jak jsem našel v Googlu, tak v menu nemám možnost mobilního připojení. Prosím jsem v Linuxu LAMA, poradí mi někdo, jak to rozchodit? Potřebuji se občas připojit v místech, kde není jiná možnost a tohle je pro mne problém. Jinak jsem s Ubuntu nadmíru spokojen. Díky za odpovědi

Stran: [1]