Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Viktor2233

Stran: [1]
1
Obecná podpora / Velmi zpomalený fb
« kdy: 19 Října 2021, 11:04:03 »
Ahoj, všechny webové stránky mi běhají normálně. Jen facebook se začal zadrhávat. Trvá dlouho než se načte. Když roluji stránku dlouho trvá, než se oběví cokoliv nového, stejně tak když chci rozkliknout jednotlivé sekce (přátelé, skupiny atd...) Je to zpomalené po všech stránkách. Nevíte kde by mohl být problém? Předem díky :)

2
Dobrý den, někdy v minulosti jsem zjistil, že se dají schovat soubory stiskem asi dvou kláves najednou (možná i jinou cestou). Pravděpodobně jsem to tehdy vyzkoušel na fotkách a teď se mi zobrazují prázdné složky. Neví někdo jak je zase zviditelnit? Předem díky.  :)

3
Dobrý večer, nevíte jak bych mohl zarovnat obsah na stránce v Liber office writeru? Vždy bych chtěl mít název kapitoly, protečkováno a číslo stránky např:  Vývojová stádia......................str 4.
                            Retributistické teorie............str 10.
No a aby bylo vše pěkně zarovnáno pod sebou. Předem děkuji :)

4
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Záznam z kamery na notebooku
« kdy: 28 Prosince 2019, 20:20:58 »
Dobrý den, poradil by někdo prosím jak zaznamenávat a ukládat videa které bych pořídil skrze kameru na notebooku? Ideálně aby se dalo zastavit natáčení a pak v něm pokračovat. Díky :)

5
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Číslování stránek v doc
« kdy: 12 Prosince 2019, 10:20:24 »
Ahoj, poradil by prosím někdo jak nastavit číslování stránek, když chci, aby číslování začínalo například od 5. stránky dokumentu? Předem děkuji :)

6
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Tvorba videa
« kdy: 04 Listopadu 2019, 19:50:42 »
Dobrý večer, rád bych vytvořil video které bych chtěl sestříhat z několika videí (souborů), dále do něj zařadit fotky a podladit hudbou. Mohl by mi někdo doporučit nějaký snadný, intuitivní program? Předem díky  :)

7
Obecná podpora / Hlasové psaní textu/diktování textu
« kdy: 20 Března 2019, 14:53:18 »
Ahoj, nevíte zda pro ubuntu existuje také nějaký program, který by umožňoval diktovat text, který by se následně zaznamenal jako psaný text? Předem díky  :)

8
Obecná podpora / Jak z jednotlivých jpg udělat PDF
« kdy: 05 Února 2019, 18:48:09 »
Dobrý večer, potřebuji poradit jak z asi 20ti .jpg udělat jeden dokument v PDF tak aby šli jednotlivé jpg za sebou dle mnou zvoleného pořadí a dali se vytisknout na ráz. Předem děkuji  :)

9
Obecná podpora / O krok zpět v textovém dokumentu.
« kdy: 05 Února 2019, 12:17:59 »
Mám takový problém. V textovém dokumentu docx jsem měl text na 17 stran, poté jsem dal uložit a dvě třetiny textu zmizeli. Nejsem si vědom toho, že bych nechtíc před uložením textu něco náhodně vymazal, nebo tak něco. Otázka tedy zní, kam mohl text zmizet, případně mohu nějakým způsobem otevřít uložený dokument a vrátit se k tomu co v něm bylo ještě před uložením? Předem díky za informace  :)

10
Obecná podpora / Hlasové čtění textů
« kdy: 13 Ledna 2019, 20:29:10 »
Ahoj, existuje pro ubuntu nějaký program, aplikace která by četla psaný text v češtině? Ideálně zdarma samozřejmě?  ;D Předem díky.  :)

11
Obecná podpora / Skryté soubory
« kdy: 26 Prosince 2018, 21:12:14 »
Ahoj, před lety jsem se zajímal zda se dají nějak schovat soubory ve složce. A způsob jsem asi našel, stačilo otevřít soubor a zmáčknout dvě klávesy. A zdá se mi, že jsem si asi podobným způsobem, když jsem to chtěl zkusit schoval nějaké fotografie. A teď bych je rád zase zviditelnil. Poradí prosím někdo jak na to? Díky

12
Obecná podpora / Avidemux zmenšení videa
« kdy: 15 Října 2018, 12:41:39 »
Ahoj, poradí prosím někdo jak zmenšit video v programu avidemux? Zmenšením myšleno stáhnout 27MB video na např 12MB. Předem děkuji  :)

13
Dobrý den, poradíte nějaký program díky němuž bych mohl převést český, psaný text na poslouchatelné, mluvené slovo? Předem díky za tipy a rady  ;)

14
Multimédia / Zmenšení videa
« kdy: 04 Prosince 2017, 16:20:44 »
Dobrý den, potřeboval bych poradit jak zmenšit video záznam. Předem díky. Ps: Jsem uživatel amatér, tedy co možná nejlehčí postup v co nejsnažším programu. Děkuji :D

15
Multimédia / Nelze přehrávat mkv soubory. Nejde Obraz
« kdy: 22 Září 2016, 21:27:46 »
Dobrý večer, poradil by mi někdo prosím co si počít, když mi Gnome Mplayer, SMplayer, Banshee, ani ten základní přehravač filmů nepdokáže přehrát videa v mkv? Jde pouze zvuk, obraz nikoliv. Díky za rady ;)

16
Obecná podpora / Kam mi zmizelo video? :D
« kdy: 15 Června 2016, 18:38:35 »
Mohl by mi prosím někdo poradit kam mi zmizelo video ze souboru stažené? Stáhl jsem si video, pravou klávesnicí na myši jsem na něj klepnul a vybral přejmenovat, chtěl jsem si okopírovat jeho název, bohužel jsem klepl na vymazat, tedy to video bylo bez jména a zbyl jen nápis .MP4. Zavřel jsem složku stažené, o pár minut později ji otevřel a video nikde. Nevíte kam se mohlo ztratit? V koši není, nevymazal jsem celé video, jen jeho název. Předem díky

17
Multimédia / Z Audacity do mp3
« kdy: 27 Května 2016, 22:28:44 »
Dobrý večer, poradil by mi prosím někdo jak mohu zvukovou stopu uloženou v programu Audacity, která má příponku .AUP uložit ve formátu .Mp3, nebo .Mp4? Děkuji

Stran: [1]

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.