Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - olin6

Stran: [1]
1
Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS / Záloha dat na miniDV kazety
« kdy: 29 Listopad 2007, 22:50:47 »
Zdravím,
zajímalo by mě, zda někdo zkoušel zálohovat data (né jen video, ale třeba i hudbu, image HDD,...) na miniDV kazety - jaké máte s tím zkušenosti, případně jaká je životnost záznamu a zda se to vůbec vyplatí v porovnání se zálohou na CD/DVD.
Trochu jsem googlil a našel jsem utilitku dvbackup http://dvbackup.sourceforge.net/. Ale žádné podrobnější informace tam nejsou...

2
Archiv / Compiz-samovolná minimalizace aplikace při full screenu
« kdy: 01 Květen 2007, 15:07:01 »
Zdravím, mám nepříjemný problém, snad poradíte :) Mám nainstalované Ubuntu 7.04 a graf. kartu radeon 9200. Compiz funguje bezvadně a svižně (efekty při minimalizaci, přesouvání oken, kostka,...).

Pokud spustím nějakou aplikaci (třeba Frozen-Bubble)  ve full screenu, funguje. Ale po cca 10 min se samovolně minimalizuje na plochu (objeví se na ploše okno s aplikací). Je to docela nepříjemné... Při vypnutí compiz, k tomuto jevu nedochází.

Problém zatím řeším zapínáním a vypínáním compiz. Dá se s tím něco udělat, nebo setkal se někdo s podobným problémem? Dík za odpověď.

Ps.: Ještě jeden dotaz:
Aplikace ve full screen (dejme tomu Open Arena :) ) a minimalizace na plochu. ALT + TAB nefunguje a na jinou klávesovou zkratku jsem nepřišel. Jde to nějak?

Stran: [1]