Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Linnet

Stran: [1]
1
Hry a zábava / Dragon Age II
« kdy: 08 Září 2018, 12:48:47 »
Nevím jestli jsem tu správně protože 'neusiluji ospuštění nejnovější hry na Linuxech', doufám že tu nejsem úplně mimo a prosím o pomoc.
Zrovna jsem přešla na Ubuntu (18.04) a snažím se nainstalovat Dragon Age II, strávila jsem nad tím celou noc, ale pokaždé jsem končila neúspěchem (nejprve hra spadla bez jakéhokoli oznámení erroru už v úvodním menu, teď se spustí k hlavnímu menu a spadne až když chci začít novou hru).
Když hru instaluji přez Crossover vyskočí na mě upozornění na obrázku v příloze.
Neví někdo co s tím?

2
Krásný večer,
Potřebuji poradit. Snažím se na novém počítači nahradit Windows Ubuntu (nejsou na něm žádná data na kterých bych nějak lpěla). Do manuálního dělení disků se mi nechce, četla jsem že to pro nováčka nemusí dopadnout dobře. Proto jsem si zvolila možnost která se mi v mé situaci zdá nejlepší, vše smazat a nainstalovat Ubuntu. I tady jsem ale narazila.K věci,
1. Když Ubuntu zabere 1TB je tím myšleno že se o něj všechny složky (/home, root...) rozdělí? (bojím se že dělení nebude dávat smysl, nebo že celý TB připadne jenom na root nebo tak)

2. Na jaký disk z mých možností (na fotce) se vyplatí systém nainstalovat?

Předem moc děkuji za jakoukoli pomoc.

Stran: [1]