Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Amrachet

Stran: [1]
1
Zdravím, mám potíž s notebookem HP Compaq 7300. Po nainstalování Ubuntu 10.04 mi notebook vydrží na baterii polovinu času a potom se vypne. Vypadá to, jako by si Ubuntu nechávalo větší bateriovou rezervu než Windows, ale to samozřejmě nepotřebuji.

Nevíte čím by tato situace mohla reálně být?

Popřípadě jak se dá v Ubuntu tato rezerva, při které se notebook přepne do úsporného režimu, změnit?

2
Zdravím,
nainstaloval jsem si poslední verzi NetBeans 6.9.1 pod Ubuntu 10.04 (Gnome) ve verzi s podporou C/C++, podařilo se mi přidat i kompilátor pro C++ a zprovoznit ho, ale vyvstal problém s funkcí include. Respektive jde o to, že NetBeans nemůžou najít knihovny, které se v základu includují do C++ programu.

Věci jako
Kód: [Vybrat]
#include <string.h>
#include <cstdlib>
mi hlásí chybu.

Potřeboval bych poradit, jak knihovny nainstalovat, případně zprovoznit.  ???

3
Hardware / Myš a4tech X_718BF Ovladače jen pro Windows
« kdy: 12 Září 2007, 12:59:08 »
Mám myš od a4techu X-718BF, funguje sice dobře, ale je u ní přiloženo cd, s dodatečnými ovladači, ty jsou však jen pro windows. Chtěl jsem se zeptat jestli se tyto ovladače dají nějak použít pro linux, nebo jestli je nějaký jiný způsob, jak zaktivovta i ostatní tlačítka myši...

4
Archiv / HP nx 7300 Nejede internet
« kdy: 10 Září 2007, 00:19:17 »
Nejde mi vůbec internet,používám Ubuntu 7.04 ale ikdyž je připojení nastavené jako na mém stolním PC (stejný operační systém) nejde mi internet, jak wifi tak klasické připojení přez síť, obsluhuji to přez lištu, tak nevim jestli to nedělám špatně, normálně vyberu připojení přez síťový kabel nastavím IP, masku, bránu a prd....

Stran: [1]