Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - radarov

Stran: [1]
1
Instalace, aktualizace a spouštění / Ubuntu 10.04 Aegisub
« kdy: 07 Říjen 2012, 01:37:36 »
Pokoušel jsem se podle výše napsaného návodu instalovat aegisub, ale již ho nelze nalézt. Máte někdo tip jak nainstalovat aegisub teď. Je to užitečný prográmek který bych rád používal bez nutnosti přecházet na wokna.

2
Hry a zábava / "Civilizace 5" Civilization V
« kdy: 08 Srpen 2011, 18:55:23 »
Podařilo se vám někomu rozchodit na K/Ubuntu 10.10 hru Civilization V?

Já jsem hru úspěšně nainstaloval ve wine 1.3.26 (bez DirectX 10.... s DirectX 9.0c ). Doplnil upgrady a češtinu, ale spustit již nejde a ani mi to nevypíše žádnou hlášku v grafickém režimu.

Pro zjištění závady jsem to zkusil spustit přes terminál:
Kód: [Vybrat]
radarov@blbec:~/.wine/drive_c/Program Files/Sid Meier's Civilization V$ wine CivilizationV
err:module:attach_process_dlls "CvGameCoreDLLFinal Release.dll" failed to initialize, aborting
err:module:LdrInitializeThunk Main exe initialization for L"C:\\Program Files\\Sid Meier's Civilization V\\CivilizationV.exe" failed, status c0000005

Pokoušel jsem se i o spuštění překopírované instalace z woken (takhle jsem rozchodil Oblivion  ;D ), ale to očividně u této hry nejde  :P hlášení jsou moc dlouhá na to aby to šlo jednoduše rozluštit  :-\

Hledal jsem zde na fóru i googlil, ale žádnou pomoc jsem nenašel  :-\ ... pouze na anglicky psaných stránkách se cosi proslýchá o možnosti lokalizace pro MAC a Linux, ale moc tomu nevěřím.

3
     Aktualizoval jsem system z 9.10 na 10.04 a nepozorne jsem prehledl upozorneni, ze tema oxygen v nove verzi nefunguje. Po restartu PC mi nenabehnula prihlasovaci obrazovka (oxygen) a tudiz se nemohu prihlasit pres graficke rozhrani - soubor nenalezen. Dostanu se pouze do terminalu a mc.
     Kudy zachovani dat bych potreboval pomoci terminalu zmenit tema prihlasovaci obrazovky a pracovniho prostredi (na ethais) misto preinstalace.
     Poradite mi prosim potrebne prikazy?

Dekuji

     S anglictinou nejsem kamarad a man jsou prilis obsahle a nekonkretni.

cesta k existujicimu tematu ethais
Kód: [Vybrat]
/usr/share/kde4/apps/kdm/themes/ethais

Stran: [1]