Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - rozkosnictvi

Stran: [1]
1
Internet a sítě / Připojení z Ubuntu do Windows
« kdy: 28 Května 2010, 13:43:32 »
Ahoj,
potřeboval bych se ze svého servisního notebooku připojovat na stanice ve vnitřní síti (Windows XP, Vista, 7). RDp a nastavená vzdálená správa problém řeší jen částečně. U 3D aplikací, videooperátorů a podobnejch vylomenin to nefunguje. Na widlích funguje báječná utilitka DameWare Mini Remote Control, která zobrazuje výstup grafický karty, takže můžu nastavovat a radit i při zapnutym Autocadu a podobně.
Nevíte někdo jestli existuje něco podobného i pro Ubuntu. Jistě existuje řešení, virtuální mašina s widlema, nebo zvednout *censored* a dojít na místo, ale proč :o)).
Předem moc díky.

2
Hardware / Re: Servery Asus zkušenosti
« kdy: 13 Dubna 2010, 13:21:17 »
Díky, před chvilkou dorazila od HP nová nabídka a je zvláštní že najednou to jde a cena se může lišit i 50K na kusu. Nakonec to bude HP PL DL180G6 E5504 + paměti a disky.
Není to úplně dokonalý řešení, ale specifikaci zákazníka to vyhovuje a mně to vyhovuje, že nebudu mít na správu každý server jiný, teda jiného výrobce.
Každopádně by mně nějaká praktická zkušenost s Asusem zajímala.

3
Hardware / Servery Asus zkušenosti
« kdy: 13 Dubna 2010, 09:42:26 »
Ahoj,
řeším obnovu serverů v jedné firmě a prozatím nabídky které jsem dostal od velkých firem na které jsem zvyklý (HP, Dell, IBM) jsou i 5x vyšší než jsou standardní ceny za "neznačkové" (obyčejně beru 1 takovou cenu za podepsané disky atd.. a hlavně záruku jako optimální), je tedy na snadě že si zákazník nepřeje sponzorovat takovou lichvu. Takže pátrám dál.
Každopádně k otázce, narazil jsem na servery od Asusu, konkrétně by nejvíc specifikaci zákazníka odpovídal RS520-E6/RS8 a RS720-E6/RS12. Bohužel jsem nikde "prozatím" nenarazil na jakoukoli zmínku, z praktických zkušeností a ani o tom jak funguje záruka a případný servis.
Pokud máte někdo nějaké info nebo jste o něčem čelt, tak by mi to moc pomohlo. Předem moc děkuju.

4
Tak eclipse ne, po hodině co jsem se pokoušel do toho nacpat oficiální plugin letěl eclipse do pryč a já ztratil další čas hledáním něčeho co mi pomůže datlovat. Třeba mi to donutí napsat si něco svýho, když na tím tak přemejšlim asi to bude nejrychlejší řešení.

5
Ahoj,
nejsem si úplně jistý jestli to patří sem, ale lepší téma jsem nenašel.

Nejsem v Ubuntu dlouho a moc by mi při práci pomohl nějaký editor který by uměl intellisense u css. Je na prd kvůli pár stylům otevírat virtuálně Xpčka a MS Visual studio (MS musim mít kvůli firemním aplikacím  ??? ). Zkoušel jsem Mono, ale to bohužel css nějak neumí (nebo jsem nenašel jak) a ostatní editory jsou vesměs gedit s pár rozšířeními, ale intellisense nemá zatím ani jeden co jsem vyzkoušel a při tom to šetří spoustu psaní a alespoň mně to šetří min čtvrtinu času na kódování.
Předem moc díky.
V.

Stran: [1]

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.