Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - 1Respekt

Stran: [1]
1
Podle http://wiki.ubuntu.cz/GRUB2#grub_.28.2BAC8-etc.2BAC8-default.2BAC8-grub.29 jsem našel ten soubor. Jenže při spuštění přez live CD nemám práva na úpravy, přepsání atd. Jde to nějak obejít, popřípadě jiné řešení mého problému.

2
Ahoj, uz tu mam jeden post ohledne zamrznuti spousteni systemu. Tento problem resi prikaz acpi=off, pridal jsem ho pri instalaci z live cd (nabidka pri bootovani z cd, prez F6 - acpi=off). System se naistaluje bez problemu ale nemuzu ho za boha nabootovat z hdd jelikoz instalator nepridal prikaz do bootovani z hdd (nejspíš). Takze se ptam jak to resit ? Mam Kubuntu 11.04 (Vim ze toto je forum ubuntu ale forum kubuntu je neaktivni a navic kubuntu je odnoz ubuntu, aspon co ja vim). Dekuju za vsechny rady. Mam moznost dostat se do hdd se systemem prez live CD.

CPU Intel Dual Core 1,8 Ghz, 2gb ram dual channel, GeForce GT 240, MSI 945p Neo3

3
Zdar všichni. Potřebuju fakt nutně pomoc. Windows je fakt hroznej, tak sem se chtěl zase vrátit k Linuxu. V minulosti mi normálně běželo Ubuntu Karmic Koala. Ted kdyz spustim Live CD nebo dam istalaci ve widnows tak mi normalne nabiha nacitani Ubuntu a pak se objeví přez celou obrazovku černo bílé čtverce s barevnýmy pruhy. Od té doby co sem měl naposledy fungující Ubuntu sem akorát vyměnil grafickou kartu (byla to taky Nvidie akorát si už nevspomenu na název), moje současná kofigurace je pod textem. Ví někdo co s tím? Ještě dodám že když před spuštěním zapnu některý z parametrů (mám dojem že vypnutí grafického prostředí) tak to jede dál ale pak se to sekne v takové příkazové řádce. Nabíhá tam nějaká kontorla nebo bůh ví co.

Stejný problém mám u instalace Kbuntu, akorát obrazovka obsahuje méně černých čtverečků. V minulosti mi normálně šlapalo Ubuntu Karmic Koala.

HARDWARE: Intel Core Duo 1,8 GHz, GeForce GT 240, 2gb ram dual channel, zakladni deska MSI 945P Neo3

Obrazovka při spuštění Ubuntu:http://2i.cz/12415872a1
Obrazovka při spuštění Kubuntu:http://2i.cz/03504963b0

Stran: [1]

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.