Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Dafr75

Stran: [1]
1
Tak jsem se tím prokousal a noťas jede. vše smazal. Teď mi volala kamarád že má podobný problém. Dostane se tedy až na přihlašovací obrazovku ale heslo už mu to nebere. Zajímalo by mě proč se 15.10 vůbec nabízí i když máme povolené povýšení pouze u LTS ?

2
Tak se snažím to přeinstalovat a sranda je že mi to píše jestli chci nainstalovat 15.10 vedle stávající 15.10  ::)  když dám přeinstalovat abych nepřišel o soubory a programy co už tam mám.  dostanu se k tabulce "selhalo vytváření odkládacího prostoru" tak zkouším vymazat disk a nainstalovat Ubuntu a pořád to samé  "selhalo vytváření odkládacího prostoru" - Vytváření odkládacího prostoru v 5. oblasti na SCSI1 (0,0,0) (sda) selhalo  ???

3
No už jsem si to dal na flešku a přeinstaluji. Nechal jsem se u nést neboť mám zaškrtnuto u aktualizací pouze dlouhodobé verze tak nechápu proč mi to nabídlo 15.10 z 14.04.

Jinak heslo to po mě chtělo při restartování během aktualizace, najednou naběhla černá obrazovka a potom už jen přihlášení.

Díky za radu.

4
Zdravím,
spustil jsem povýšení systému, vše běželo dobře než přišlo na přihlášení root, jelikož mi to nepřijímalo heslo, po pár pokusech se mi přes recovery podařilo heslo změnit dle místních návodů. Jenže to je vše mám příkazový řádek dál se nic neděje. čekal jsem že bude instalace pokračovat.

Stran: [1]