Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Tripper10

Stran: [1]
1
Obecná podpora / Re:Nefunguje automatické připojení k wi-fi
« kdy: 31 Března 2016, 20:03:02 »
Díky za rady, dal jsem Zapomenout síť v Nastavení systému - Síť, pak znova přihlásit a po restartu už naběhlo samo. Snad to tak i vydrží.
15.04 mám z důvodu problémů s funkčností USB portů, známý IŤák mi ho naistaloval s tím, že je to stabilní a odzkoušená verze. Abych musel upgradovat ani ne po roce od vydání verze mi přijde zbytečné. Ale vyrostl jsem na Windows, které fungovaly jinak a méně pružně :-)

2
Obecná podpora / Re:Otevírání souborů z Google fotek
« kdy: 30 Března 2016, 18:33:18 »
Díky, mám nějakou možnost to v systému nastavit? Přijde mi zvláštní, že by systém nerozpoznal video s koncovkou .avi.

3
Obecná podpora / Otevírání souborů z Google fotek
« kdy: 26 Března 2016, 07:59:56 »
Mám na Plus Googlu galerie a když v Ubuntu chci přidat fotky a videa, nabídne mi okno automaticky dole jen Vlastní soubory, kde chybí videa - viz náhled v příloze.  Musím dole ručně vybrat Všechny soubory a až pak se mi zobrazí i videa. Třeba z emailu mi to nedělá - tam ani volba skupiny souborů není. Mám Chrome 46.0.2490.86 a Ubuntu 15.04.

4
Obecná podpora / Nefunguje automatické připojení k wi-fi
« kdy: 26 Března 2016, 07:48:11 »
Řešil jsem problémy s nestabilním připojením na wi-fi na televizi a kamarád mi přenastavil router- heslo na WPA- mám tam Version WPA2-PSK, Encyption - Automatic. Od té doby mi na notebooku s Ubuntu 15.04 přestalo fungovat automatické připojování k wi-fi, i když v nastavení wi-fi mám zaškrtnuté Automaticky připojit pokud je k dispozici. V zabezpečení mám vybráno to WPA a zadání hesla. Nastavení IPV4 a IPV6 mám automaticky.  Musím po každém startu ručně kliknout na ikonu sítě.
Na jiných zařízeních přihlašování funguje automaticky.
Poradíte někdo co s tím? Díky.

Stran: [1]

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.