Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - 21let

Stran: [1]
1
No, právě tento systém mě napadl, ale neexistuje v UBUNTU nějaký adresář, kde bych do něj nahrál .sh soubor, který by se spustil jen jednou. Druhá varianta by právě byla ta, kterou jsem myslel (viz. soubor existuje / neexistuje). Nevím jak se jinak dělají post-instalační skripty.

2
Zdravím Vás,

mám připravené upravené UBUNTU, které jsem vygeneroval přes CUBIC. Chtěl bych, ale po této instalaci provést automaticky spuštění scriptu (post-instalační), který by mi zrušil keyring vyskakovací okno v gnome nebo také nastavil prázdné heslo uživatele, které je nutno zadat při instalaci. Poradíte mi prosím jak to řešit? Napadlo mě, udělat nějaký script, který toto provede a zapíše do adresáře nějaký soubor a při bootování vždy spustí tento skript, který bude obsahovat podmínku, jestli daný soubor existuje, nespouštěj, pokud neexistuje, spusť. Myslím si, ale že to má UBUNTU lépe vyřešeno nebo se pletu? Děkuju

3
Pokud to má Suse a u ubuntu to bude problém, budu muset na SuSe

4
Děkuji za odkaz na google, ale já v google hledal. Proto jsem přišel i na ten Pinguy builder, ale byl bych rád, kdyby mi někdo řekl, že má zkušenosti s tím a tím a že to co požaduji v tom bez problémů udělám. Nečekal jsem, že bych se tady ptal na to kde mám hledat, chtěl jsem tip na nějaký systém.

5
Ahoj všem,

rád bych se zeptal na následující. Rád bych si z ubuntu udělal vlastní ISO, které bych si instaloval na některé počítače. Rád bych si ale UBUNTU upravil dle svého (plymounth,...). Výsledek by mělo být ISO, které nainstaluju, bude mít zapnuté auto přihlašování a po nabootování mi naběhne například chromium ve fullscreenu a spustí webovou stránku, která bude nastavena v Apache + PHP + MySQL, které bude předkonfigurované v tomto balíčku. Zkoušel jsem pinguy builder, ale ten se nejspíš už nevyvíjí a tak bych se rád zeptal, jestli mi poradíte jak nejlépe si takový instalátor udělat. Děkuji

Stran: [1]

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.