Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - akira

Stran: [1]
1
Dopadlo to dobře , už to funguje jak má . Ještě jednou dík za podporu. (akorát jsem teda neudělal tu zálohu , protože bych musel mít vyšší oprávnění, nechtělo se mi přihlašovat jako .... nevím přesný termín)  , ale snad se nic nestane.

2
Díky za rady , 3. způsob funguje , 2. česky je tam napsáno odpojit svazek , ale to dělá to samé jako vysunout , 4. jsem zatím nezkoušel , moje angličtina není nic moc , ale mrknu na to až bude čas pohrabu se v tom a 1. způsob je fakt dobrej , ale chce to prsty , které měl  Bruce Lee  ;D .

3
Prosím o radu , po přechodu na 8.10 mám problém s vysunutím mechaniky (mám dvě: jedna DVD-ROM a DVDRW) , u obou ten samý problém - mechanika se sice vysune , ale hned rychle zasune , že ani nestačím vyjmout disk . Dělá to při softwarovém vysunutí i při vysunutí tlačítkem na mechanice.

4
Hardware / Re: Problem zo sony PSP
« kdy: 05 Leden 2008, 18:33:54 »
A nějaký  jiný usb flash disk funguje?

5
Archiv / Re: externí hdd ntfs
« kdy: 25 Listopad 2007, 12:13:37 »
Dík já mezitím na to taky přišel, ale zrovna jsem psal odpověď.

6
Archiv / Re: externí hdd ntfs
« kdy: 25 Listopad 2007, 11:48:34 »
Takže nakonec jsem USB HDD připojil k jinému PC s Windows a tam byl vidět trash, který vytvořil Gnome.
Pak jsem přišel na to, že stačí zapnout v GNOME Commander : Zobrazit>Zobrazovat skryté soubory a pak je ten trash vidět i v Ubuntu.

7
Prosím o radu, mám externí HDD na USB (systém souborů NTFS), na disk v Ubuntu mohu zapisovat i číst z něj, ale když něco smažu tak se mi neuvolní žádné místo a v koši nic není. Děkuji.

Stran: [1]