Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - MKeyCZ

Stran: 1 2 [3]
51
Tipy a triky pro Linux / Re:CONKY
« kdy: 18 Května 2017, 20:32:30 »
Zdravím, dneska jsem conky odinstaloval, ale stále běží což je divné. Terminal píše, že conky je odinstalovaný, ale přitom ho normálně zapnu. Nemáte nějakou radu, prosím?

52
Internet a sítě / Xubuntu má slabší signál Wi-Fi
« kdy: 18 Května 2017, 16:01:48 »
Zdravím,
Před nedávnem jsem si nainstaloval vedle operačního systému Windows i xubuntu, jsem s ním spokojený, ale čeho jsem si všiml. Pokud jsem připojený je stejné Wi-Fi, tak Windows má plný signál, ale xubuntu o jednu čárku méně cca 90% a to je router ve stejné místnosti jako notebook.  Nevíte čím by to mohlo prosím být?

53
Tipy a triky pro Linux / Re:CONKY
« kdy: 18 Května 2017, 08:15:58 »
Zdravím, prosím, potřeboval bych poradit. Jak conky úplně odinstalovat? Děkuji

54
Zde je má pracovní plocha. S linuxem se teprve seznamuji mám ho krátce, ale moc mě to baví.

Systém info. - conky (ještě pořád s ním bojuji)
Terminal - archey

55
Pracovní prostředí / Re:Xubuntu format usb flash
« kdy: 15 Května 2017, 17:58:47 »
Děkuji, právě nic takového jsem nenašel, zkusím doinstalovat. Dále jsem se chtěl zeptat, zda je možné a pokud ano tak čím, nahradit správce souborů? Taurus je pro mé potřeby moc jednoduchý (spíše s ním neumím). Potřeboval bych od správce souborů připojit síťový HDD připojený k routeru, nejlépe dva panely atd. Nevíte někdo prosím o něčem? Děkuji

56
Pracovní prostředí / Xubuntu format usb flash
« kdy: 15 Května 2017, 16:56:11 »
Zdravím, jsem tu úplně nový a s linuxem začínám teprve dnes. Do svého notebooku jsem nainstaloval xubuntu a potřeboval bych prosím poradit. Jak udělat formát flash usb disku? Nikde jsem tuto volbu nenašel. Velmi děkuji.

Další otázka je jaký používáte správce souborů?

57
Dobrý den,
Rád bych si taky vytvořil plnohodnotný operační systém na svém flash disku, ale nechci aby to ovlivnilo jakkoliv můj stávající systém Windows. Tím myslím, aby mi nevznikla tabulka pro výběr systému (dualboot). Šlo by to nějak udělat? Chtěl bych abych si boot na flashdisk zvolil sám na jakýmkoliv počítači.

Děkuji

Stran: 1 2 [3]

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.