Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - likkyss

Stran: [1]
1
Hry a zábava / Blinkry Euro Truck Simulator 2
« kdy: 28 Duben 2019, 21:56:51 »
Ahoj všichni, tak jsem zase tady :-) prosím o pomoc, setkal se někdo z Vás s problémem s blinkry ve hře ETS2? Mám nainstalován Steam pro Linux a na něm ETS2, po spuštění jsem chtěl nastavit blinkry na výchozí hodnotu ("ú" a ")" ) a při tomto nastavení se nezobrazí tyto dva znaky nýbrž "komplexní", má někdo nějaký nápad čím by to mohlo být a jak to opravit prosím?

Děkuju :-)

2
Hry a zábava / Truckers MP (Euro Truck simulator 2 multiplayer)
« kdy: 13 Srpen 2018, 18:42:45 »
Ahoj, zkoušel jsem rozjet multiplayer pro ETS2, nainstaloval jsem PoL a Wine (3.0.2). Do PoL jsem nainstaloval Steam - hodilo mi to chybu, ale normálně se otevře, problém je v tom, že se nepřipojí k internetu, nezobrazí vůbec "obchod" a když se pokouším nainstalovat nějakou hru, tak to napíše, že se nemůže připojit k serverům, přičemž přihlášení do Steamu proběhne normálně.

Napadá Vás někoho, kde jsem mohl udělat chybu? Jsem nováček, třeba jsem mohl i špatně nainstalovat wine, dělal jsem to podle google v terminálu.

Díky :-)

Stran: [1]