Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - drude

Stran: 1 [2]
26
Obecná podpora / Nastavení ubuntu (začátečník)
« kdy: 28 Leden 2008, 19:14:31 »
Vím že mě za to budete kamenovat ale nemohu si pomoct. Hledám to zde na fóru a tisících informací tu svoji nemohu najít. Tak o co jde...

Je to asi půl roku co jsem zkusil Ubuntu 7.04. Velice se mi zalíbilo dost věcí jsem zprovoznil sám ale mnoho ne a tak mě to odradilo, protože mi nidko nedokázal pomoct. Teď o víkendu jsem si objednal další verzi že se do toho znovu opřu. (windous me pěkně vytočil)

A k věci. Měl jsem hrozný problém s Terminálem. Jel jsem podle přesného návodu co byl na internetu ale nedělalo mi to co jsem chtěl. Když jsem tu zahlédl tohle nastavení http://img215.imageshack.us/img215/6294/screenshotpg8.png vzalo mi to dech. Ale mám pocit že to není zrovna Ubuntu. Pokud ano a dá se třeba nějak podobně nastavit byl bych někomu vděčen buďto o návod. (a něco jako zadej do terminálu tohle a tohle protože jinak nebudu vedět  ::) )

Zvukový Driver. Je tu spousta návodů na instalaci zvuku ale bohužel ani jednomu jsem nerozumněl. Byl bych rád kdyby mě to někdo osvětlil. Mám integrovanou zvukovou kartu Asus (Realtek ALC883 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]   PCI) Tak pokud to tu již někde je nebo je pro to společný návod prosím o link.

Díky všem co se mnou ztratí čas. Sice to neumím ale učím se rychle  ;D

Stran: 1 [2]