Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - brabitom

Stran: [1]
1
Wiki / Re:RSS kanály na Wiki
« kdy: 22 Březen 2012, 23:17:50 »
Na G+ jsem ti vložil upravený soubor, vyzkoušej.

2
....
Navíc jak jsem četl, jde i v Gnome Shellu vytvořit něco jako Gnome 2 S nabídkou a tak viz článek http://linuxlex.cz/index.php/cs/component/content/article/1-hlavniclanky/411-gnomeshell-styl-gnome2.html No ale je to na každém co si zvolí.
....
Že bych přeci jen nemusel přecházet k Xfce :-)
Přiznám se, že Unity mě absolutně nesedí - jasně je to věc vkusu a mě osobně prostě nesedí, víc než samotné prostředí mě vadí, že je to v 11.04 default, no, ale to už se tu rozebíralo zleva zprava, takže to nemá cenu řešit.
Gnome Shell je mnohem lepší, ale fakt vývojářum nerozumím. Schovat oblíbené aplikace až za odkaz, to je divný. Panely v Gnome jsou prostě super. Člověk si je může dát kam chce, jsou hned přístupné, můžu tam mít v podstatě co chci, od oblíbených odkazů, přes hodiny, různé ukazatele až po seznam otevřených aplikací. Prostě skvělý, jednoduchý, rychlý. Čekal jsem, že se budou panelům možnosti přidávat a ne, že je budou v podstatě rušit a uživatelům zruší téměř jakoukoliv možnost volby/změny.
To mě vadilo na oknech. Jedna lišta dole a to bylo v podstatě všechno, nic se skoro nedalo změnit nebo upravit. Panely v Gnome si člověk může upravovat, měnit, přizpůsobovat jak chce a to se mi na tom líbí. Unity chce nastavit "standardní" režim pro všechny. Styl "Tahle to je, my víme jak je to správně, tak nedržkuj", to už jsem měl na Woknech, na Ubuntu to nechci!

Stran: [1]