Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - DavidKari

Stran: [1]
1
Pracovní prostředí / Re:Zamykací obrazovka
« kdy: 16 Květen 2018, 12:11:49 »
To je teraz moda ze klikacie nastavenia nereaguju. Skus si to pohladat priamo v dconf, hladaj power-manager. Dconf doinstalujes balikom dconf-tools.

Prohledal jsem veškeré možnosti, které dconf editor nabízí. Zkusil nastavit hodnoty ohledně vypínání obrazovky, ale na lock screen nemá žádná vliv. Už jsem myslel, že jsem objevil řešení, ale jednalo se o nastavení zamknutí obrazovky po spuštění screensaveru, já ovšem hledám opačnou možnost. Zatím díky

2
Pracovní prostředí / Re:Zamykací obrazovka
« kdy: 15 Květen 2018, 23:54:56 »

Zkus v nastavení systému ztmavování displaye zakázat/příp. nastavit delší čas.

Bohužel, zkoušel jsem v nastavení měnit čas u vypínání/ztmavování obrazovky, ale nic z toho zamčenou obrazovku nenechá zapnutou, stále se po 15 sekundách vypíná...I tak děkuji za reakci

3
Pracovní prostředí / Zamykací obrazovka
« kdy: 15 Květen 2018, 14:45:03 »
Zdravím,

právě jsem přešel na nové Ubuntu 18.04, snažím si ho uživatelsky přizpůsobit a narazil jsem na jeden "problém". Jedná se o to, že když uzamču počítač, tedy přejdu na lock screen, obrazovka ihned zčerná. Když pohnu s myší opět se probudí, ale pouze na 15 vteřin a znovu zčerná. Je zde nějaký způsob jak udržet obrazovku při lock screenu stále vzhůru?

Díky

Stran: [1]