Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Instalace témat, Compiz [vyřešeno]  (Přečteno 3055 krát)

Hellraiser

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Instalace témat, Compiz [vyřešeno]
« kdy: 17 Října 2007, 23:32:20 »
Lidicky tak jsem to nainstaloval ale jedine co me vrta sakra hlavou jak instalovat nove themes .... a taky kde nastavi Compiz ... tak kde byval jiz neni :-( takze nevim diky za rady
« Poslední změna: 18 Října 2007, 08:32:19 od Marcel "Maky" Šuška »

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Instalace témat, Compiz
« Odpověď #1 kdy: 17 Října 2007, 23:42:54 »
Dovolil jsem si váš dotaz oddělit a poprosil bych vás, abyste příště nedával dotazy do absolutně nesouvisejích vláken.

Instalace témat vzhledu: Systém → Volby → Vzhled → Motiv → Instalovat
Compiz: Systém → Volby → Vzhled → Vizuální efekty

(Je možné, že budou malé odchylky v názvech - mám angl. systém, takže názvy překládám.)

Hellraiser

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: Instalace témat, Compiz
« Odpověď #2 kdy: 17 Října 2007, 23:52:06 »
Jejda pardon ja se omlouvam stydim se.
No tak ten compiz ma zaplnuty ... ale kde se da jako nastavit? tam jsou jen 3 moznosti zapnuti a tot vse .... a jeste by me zajimalo u tech temat jake typy souboru presne stahovat bo me pripada ze stahuju asi porad ty spatny :( sakra jak se clovek necemu novemu uci chce to nervy .... omlouvam se predem jestli jsou me dotazy stupidni :(

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Instalace témat, Compiz
« Odpověď #3 kdy: 17 Října 2007, 23:59:16 »
Odkud stahujete ta témata? Pokud z gnome-looks.org, tak většina témat je "úhledně zabalených" v archivu tar.gz, ten nerozbalovat, ale přímo instalovat přes tu volbu, jinak tam také dost často jsou návody.

Nastavení Compizu - http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=12906.0 - je to pro 7.04, ale snad to funguje i v 7.10 (nemohu vyzkoušet, Compiz nepoužívám).

Juraj

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
Re: Instalace témat, Compiz
« Odpověď #4 kdy: 18 Října 2007, 00:02:15 »
Asi potrebuješ ešte doinštalovať compizconfig-settings-manager ak používaš Compiz Fusion alebo gnome-compiz-manager ak používač klasický Compiz.

Hellraiser

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: Instalace témat, Compiz
« Odpověď #5 kdy: 18 Října 2007, 00:29:48 »
Asi potrebuješ ešte doinštalovať compizconfig-settings-manager ak používaš Compiz Fusion alebo gnome-compiz-manager ak používač klasický Compiz.

Super uz to faka ... diky ... chybel mi ten prvni .... a ty temata taky nejak vychytavam ... pomalu ...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.