To je sice ušlechtilý,ale když budeš mít větší eshop,a budeš se takhle připravovat o značné procento zákazníků - o peníze...Jasně že IE saje,ale hodně lidí ho používá,takže nemáš na vybranou.
pan Hornik, pri vsi ucte, bude nejaky studak plny idealu... spousta z nas byla takovych. nicmene prostredkem k preziti i zabave jsou penize, to mu asi nevysvetlime... a pokud nekoho eshop uplne zivi, asi tezko bude hrat na nejaky idealy.
mimochodem, vetsina lidi neprejde. vetsina serfuje v praci kde nemaji dostatecna prava cokoliv instalovat, cast uzivatelu je uvedomela a ti ostatni se v pripade nejakyho hlaseni leknou a jdou nakoupit jinam, prohlizec neprohlizec.
Nejsem študák už nějakej ten pátek. Kdybych napsal nějakej prohlížeč- zabugovanou a děravou prasečinu à la M$IE a ten se stal nejpopulárnějším prohlížečem vůbec, jak by to dopadlo? Lidi by počali optimalizovat svoje stránky tak, aby se na mým binárním hnoji zobrazovaly korektně- to je naprostá kravina, protože na ostatních prohlížečích by se to tím pádem zobrazovalo s největší pravděpodobností nekorektně.
Ale viděl jsem i v nedávný době, kdy ještě Exploder 6 vládnul světu, že ne každej webmaster se páral s tím, že právě Exploder neumí zobrazit alfakanál u PNG (pokud je mi známo, dalo se to ochcat vložením jakýhosi patche do HTML kódu), že si třeba neporadí s vektorovou grafikou (FF to prej umí už 4 roky), že nedokáže za jistých okolností korektně zobrazit CSS... Většina takových stránek se sice na Exploderu zobrazovala nepříliš korektně, ale ještě pro uživatele snesitelně.
Exploder je brzdou vývoje webu, je třeba jej zničit!
