Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pripojenie Windows Mobile 6 na Linux (alebo VMware)  (Přečteno 3084 krát)

Bubu234

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 24
Pripojenie Windows Mobile 6 na Linux (alebo VMware)
« kdy: 20 Května 2008, 18:49:23 »
Ahoj.
Mam HTC TyTN II a pokusala som sa ho pripojit na Linux a rozbehat program SynCE, ale po pripojeni mi zacalo v Linuxe nieco robit so sietou-asi sa snazilo pripajat cez mobil na internet a vtedy mi nesiel internet a akosi ani nevedelo spolupracovat s mojim WM6. Nevedela som si  s tym rady a tak som sa rozhodla na to pouzit virtualnu masinu. Bohuzial ani cez tu to akosi neviem zosynchronizovat. Neviete mi poradit ako by sa to dalo urobi? ako poslednu alternativu som vydela doinstalovanie windowsu na dualboot, ale tam je zas taky problem, ze ja som oddelila cas linuxovej particie a formatla na ntfs, ale nejak mi to nevie tam nainstalovat.

Dik za rady.
Ahoj
« Poslední změna: 26 Května 2008, 20:44:19 od Anna Taliánová »
Na tomto svete mam rada len jedneho cloveka a to moju polovicku. Nikoho ineho, len jeho...ani seba. PS: v Linuxe som len zaciatocnik.
Fakt fasa HRA

Yohann

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: Pripojenie Windows Mobile 6 na Linux(alebo VMware)
« Odpověď #1 kdy: 26 Května 2008, 19:10:35 »
Pro synchronizaci ve virtuálce musíš v Tytn II zrušit rozšířené funkce sítě tzn. Start-Nastavení-Připojení-Připojení k PC pomocí USB - . SynCe jsem zatím nezkoušel, ale chystám se...  ;)

(Jinak pro TytnII je už nová ROM WM 6.1 ofiko česká, zatím testuji, ale vypadá to stabilně)
ThinkPad T61 Kubuntu 10.10 64
Nokia N900

evil.cz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 53

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.