Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: VLC nepodporuje tento audio/video formát "mlp"  (Přečteno 1262 krát)

Tomtom

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 84
VLC nepodporuje tento audio/video formát "mlp"
« kdy: 01 Srpna 2010, 00:26:14 »
Celá chybová hláška:
Kód: [Vybrat]
Žádný vhodný dekódovací modul:
VLC nepodporuje tento audio/video formát "mlp ". Bohužel není žádná šance, že byste to opravil.

Jedná se o "HQ" video a v novějších verzích vlc by měl být podporován, alespoň co jsem si zjišťoval asi dva měsíce zpět, než jsem to pustil z hlavy.

Ta chybová hláška je celkem výmluvná, ale stejně se zeptám. Je nějaká šance rozjet nejnovější vlc na 9.04, aniž bych si zlikvidoval systém? Když jsem to řešil, narazil jsem na "neřešitelné závislosti" a to mě odradilo.
Debian

Walard

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 278
Re: VLC nepodporuje tento audio/video formát "mlp"
« Odpověď #1 kdy: 01 Srpna 2010, 08:24:04 »
Od ubuntu 9.10 je vývojová verze zkompilovaná https://launchpad.net/~c-korn/+archive/vlc.

Tomtom

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 84
Re: VLC nepodporuje tento audio/video formát "mlp"
« Odpověď #2 kdy: 01 Srpna 2010, 14:58:21 »
To vím. Ale 9.10 nechci, nepoužívám čistě ubuntu, viz podpis. A další moje zastávka už na ubuntu nebude.

Každopádně, zkusil jsem to ve vlc pod wine a taky v 10.04 ve virtualboxu. Obojí nešlo, tak mi došlo, že chyba je v tom videu. Nebylo kompletní, opraveno - teď už vidím, že je bylo H.264 a z nějakého důvodu nebylo rozpoznáno. A to přehraju v pohodě nejen ve vlc. Takže můj problém vyřešen...
Debian

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.