Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Strizna videa - aspon 2 video source  (Přečteno 1436 krát)

Petr Žitný

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
Strizna videa - aspon 2 video source
« kdy: 16 Května 2007, 17:46:45 »
Hoj,

pod win jsem pouzival striznu Sony Vegas a nejak jsem neprisel zadny jiny na chut, jediny co me docela povzbudilo byla cinerella a diva (ackoliv to je jeste alfa, s tou mam problem pri kompilaci, chybi kupa knihoven kdyz dokompiluju i ty chybej dalsi, je to jak nekonecnej boj :) ale verim ji) a nic tak krasnyho na podobny urovni jsem nenasel. Nejde mi ani tak o efekty jako o praci s victi video zdroji a mozna i victi aspon dvouma audio :)

tema dvouma video source je mysleno to ze budu mit treba jednu kameru v okne a druhou klasiku pres celou :)
Core2Duo E6400 (2,66Ghz), 2GB ram, 3*250GB HDD, Ubuntu 7,04 :)

nojvirt

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 286
Strizna videa - aspon 2 video source
« Odpověď #1 kdy: 17 Května 2007, 11:14:46 »
ahoj,

Vegas bohuzel nejede ani pod wine. Na Divu se taky tesim, kazdopadne uz bylo vydano Ubuntu studio, ktere obsahuje Pitivi a Cinerellu.

Stranky bohuzel ted nefunguji, ale vcera na nich byl funkcni link na download i adresa repozitare.

BTW: Kino uz je ve verzi 1.0 !! tak by mozna stalo za vyzkouseni, mne rozhodne sedelo daleko vic, nez Cinerella. Myslim ale, ze verze 1.0 jeste v repozitarich neni...
Ubuntu od 5.04...

"My howercraft is full of eels!!"

Petr Žitný

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
Strizna videa - aspon 2 video source
« Odpověď #2 kdy: 17 Května 2007, 14:24:15 »
urcite zkusim, jak to kino v novy verzi, ale me v kinu chybi proste klasicka timeline kde jde i vrstvit, coz je i v cinelerre

ten web mi ted taky nechodi, mrknu na nej :)

__________________________________________________________

tak pri kompilaci kina to nahazelo par radku erroru

v balikach je kino 0.92 myslim
Core2Duo E6400 (2,66Ghz), 2GB ram, 3*250GB HDD, Ubuntu 7,04 :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.