Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Občanské sdružení Ubuntu - omluva  (Přečteno 2340 krát)

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Občanské sdružení Ubuntu - omluva
« kdy: 31 Května 2007, 11:00:42 »
Diskuse o OS Ubuntu ČR nám trochu utichla, a to nepochybně proto, že všichni iniciátoři diskuse mají momentálně hodně práce - sám mám zkouškové a nemůžu se ani hnout. Za sebe se tedy všem, kteří sdružení netrpělivě očekávají omlouvám :)

Pokud se tak nestane dřív, vrátím se k projednávání OS po příští středě. Okolo 15.6. bych rád udělal další sraz, ještě promyslím jeho technické provedení.

Po zkušenostech s předchozím srazem se přikláním k řešení vícerých menších, účelovějších a účelnějších srazů, tedy zejména:
jeden pro debatu o sdružení (cca 15.6. - mám tu salonek v hospůdce na Vinohradech, pokud se nenajde lepší řešení (nevaří, ale pivo mají - když ho dost vypijem, nebude nás salonek nic stát ;)))
jeden pro projednání příručky/knížečky (plánoval piškot?)
jeden pro jednání o komerční podpoře (dovolte mi prosím nejdřív projednat s Canonicalem)
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Občanské sdružení Ubuntu - omluva
« Odpověď #1 kdy: 31 Května 2007, 11:32:25 »
Taky bych se připojil k omluvě, protože za zdržení mohu hodně také já - nějak se stalo, že mám na starosti stanovy, ale kvůli nedávným povinnostem (maturita) jsem se jim nemohl věnovat tak, jak bych chtěl...

Jinak bych co nejdříve uvítal setkání hlavně kvůli dopracování stanov - je tam ještě hodně věcí, které je potřeba vyřešit (a nejsou to jen "kosmetické" úpravy...).

Neo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 344
Občanské sdružení Ubuntu - omluva
« Odpověď #2 kdy: 01 Června 2007, 10:07:15 »
Citace: Jenda
Po zkušenostech s předchozím srazem se přikláním k řešení vícerých menších, účelovějších a účelnějších srazů, tedy zejména:
jeden pro debatu o sdružení (cca 15.6. - mám tu salonek v hospůdce na Vinohradech, pokud se nenajde lepší řešení (nevaří, ale pivo mají - když ho dost vypijem, nebude nás salonek nic stát ;)))
jeden pro projednání příručky/knížečky (plánoval piškot?)
jeden pro jednání o komerční podpoře (dovolte mi prosím nejdřív projednat s Canonicalem)
To je dobrý nápad jen troch časově náročné. Možná by stačilo trochu dávat pozor (pokud bude slyšet) a určit někoho kdo to celé řídí. Za předpokladu, že ho ostatní budou poslouchat tak by se to dalo zvládnout na jednom setkání. Případně se dohodnout na jakýchsi "komisích" které se sejdou v méně lidech a předjednají jeden konkrétní problém a pak dají ostatním vědět co dohodli.
V každém případě bych navrhoval, jako první bod nejbližšího setkání, volbu přípravného výboru.
Ubuntu 17.04.

Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Občanské sdružení Ubuntu - omluva
« Odpověď #3 kdy: 01 Června 2007, 12:03:21 »
Rád se zúčastním. Jsem také pro jediný sraz (a na něm mít naplánovaný program k projednání).  Brožurka Ubuntu se vyvíjí, vizte patičku.
http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Občanské sdružení Ubuntu - omluva
« Odpověď #4 kdy: 21 Července 2007, 10:26:10 »
Uzavřeno, kvůli zajištění přehlednosti.
Zůstává pouze jediné téma - http://forum.ubuntu.cz/viewtopic.php?id=12413 a stránky na wiki.
Děkuji za pochopení.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.