Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: airodump-ng po case se zasekne a prestane chytat pakety  (Přečteno 4598 krát)

SKOČDOPOLE Tomáš

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 114
airodump-ng po case se zasekne a prestane chytat pakety
« kdy: 06 Června 2007, 18:01:49 »
Ahoj,

zkousel jsem airodump-ng. Pokud ho pustim, aby chytal pakety, tak chvili jede (videt jak naskakuji beacony jednotlivych siti) ale po case (nekdy minuta, dve tri - nahodne) se zasekne, beacony uz se nenavysuji a po delsi dobe uz nejsou videt ani jednotlive site.

mam verzi 0.6.2 instalovanou z repozitaru, sitovku intel 3945 abg.

Stavalo se to nekomu take?

Dekuji!
Ubuntu 7.04
HP nx9420

rainbof

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 255
  • Pták nespavák
airodump-ng po case se zasekne a prestane chytat pakety
« Odpověď #1 kdy: 07 Června 2007, 19:07:51 »
myslim ze pres ni nesmi byt nakonfigurovana brana.
Ranní ptáče dřív doskáče!

SKOČDOPOLE Tomáš

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 114
airodump-ng po case se zasekne a prestane chytat pakety
« Odpověď #2 kdy: 08 Června 2007, 00:17:19 »
nakonfigurovana brana? Hm, no ja jsem akorat odskrtnul Povolit bezdratovou sit v Gnome Network manageru, ale stejne to nepomohlo...
Ted jsem si z jejich stranek stahl a zkompiloval posledni verzi. Tak to jeste prubnu...

Jinak na ipw3945 by mela fungovat injekce paketu v distribuci wifiway. Tak jsem to prubnul, jenomze bohuzel mi to vubec nenajde sitovku. No wireless extensions.
Pritom nejake rozhrani wifi0 tam je... Ale nevim, nemel jsem cas to nejak blize zkoumat...
Ubuntu 7.04
HP nx9420

Siso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
airodump-ng po case se zasekne a prestane chytat pakety
« Odpověď #3 kdy: 19 Června 2007, 10:36:40 »
ma presne taky isty problem

UBUNTU
po zapnuti airmon-ng start eth1 sa zapne monitor mod, obcas nie tak potom iwconfig eth1 mode Monitor .... po par pouzitiach s javi v monitor mode
spustim airdump .. po par minutahc prestane zachytavat ...
airplay-ng - nemam to teraz pred sebou ale pise ze karta nie je v monitor mode, hodim airmon-ng start ..... hned na to hodim airoplay a ide, vypnem spustim znova zasa hlasi ze nie je v monitor mode ....

WIFIWAY
vobec nedetekuje kartu :(((

SKOČDOPOLE Tomáš

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 114
airodump-ng po case se zasekne a prestane chytat pakety
« Odpověď #4 kdy: 19 Června 2007, 22:16:00 »
No tak jsem na to asi nakonec prislel:
- zkompiloval posledni verzi aircrack-ng (stahnul jsem ji z oficialnich stranek).
- pred zacatkem "akce" jsem v gnome-network-manageru odskrtnul povolit bezdratovou sit.
Potom se zachytavani neprerusi (alespon zatim to tak vzdy fungovalo)...

Wifiway teda vubec nedetekuje tu sitovku, hm... :( Ja totiz nemam cas to zkoumat. Potrebuju vyresit podstatnejsi veci, crack WEPu chci zkusit stejne jenom na svem home APcku...
Ubuntu 7.04
HP nx9420

Siso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
airodump-ng po case se zasekne a prestane chytat pakety
« Odpověď #5 kdy: 20 Června 2007, 07:03:50 »
network manager som musel odinstalovat, pripajam sa na svoj router, kde pouzivam wpa2 a aes sifrovanie, network manager to akosi nevie, takze som ho poslal do ... prec a manualne som skonfiguroval eth1, wpa_passphrasse som si vygeneroval key .....
vie niekto poradit s tym wifiway?

nuclex

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 270
Re: airodump-ng po case se zasekne a prestane chytat pakety
« Odpověď #6 kdy: 05 Března 2008, 18:18:58 »
Ahoj. Karta ipw3945, airodump-ng se řeší docela často na fóru airdump.net. Na hlavní stránce mají i tutoriál pro centrino karty.
Pentest Tutoriály :: WiFi Hacking Ubuntu :: FreeWiFi HotSpot :: Gnome #LTS 10.04 / 2.6.32.24

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.