Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pidgin a blokování uživatelů  (Přečteno 2396 krát)

Tomáš Pikálek

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1859
    • Tomáš Pikálek
Pidgin a blokování uživatelů
« kdy: 23 Června 2007, 21:12:57 »
Jak funguje blokování uživatelů v Pidginu? Když nastavím "blokovat jen uživatele níže" a u některého uživatele nastavím blokování, ukáže hlášku "Z neznámého důvodu nemohu přidat kamaráda 123456789. ... ". Pak u tohoto kontaktu svítí symbol blokování, ale stále mi může psát a všechny zprávy od něj mi stále chodí...
Jak mám tedy zablokovat, aby mi určitý kontakt nemohl napsat (zpráva od něj se neukázala)?

aaaaa

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 348
Pidgin a blokování uživatelů
« Odpověď #1 kdy: 26 Června 2007, 16:30:16 »
Podle mě to blokování uživatelů v Pidginu funguje tak, že nejste u toho koho jste zablokoval vidět online, ale vidí vás pořád jako offline. Jak zablokovat někoho, aby vám vůbec nepsal to v linuxu nevím. V linuxu můžete zkusit uživatele 123456789 zkusit odebrat a uvidíte jaký bude výsledek ;)

aaaaa

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 348
Pidgin a blokování uživatelů
« Odpověď #2 kdy: 26 Června 2007, 19:10:12 »
Tak člověče měl si pravdu ono to opravdu blokuje. Zkoušel jsem to s kamarádem mezi gaimem 2.0 beta6 a pidginem 2.0.2 a když dal blokovat nedostal ode mě žádnou zprávu :) Stačí na toho koho chceš blokovat kliknout pravým tlačítkem a dát blokovat a pro zrušení odblokovat.  To je zajímavé, že tobě to nefunguje :(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.