Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Program wget a firefox/flashgot  (Přečteno 2032 krát)

Czario

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 639
  • skill :: passive-llama
Program wget a firefox/flashgot
« kdy: 02 Srpna 2007, 23:59:17 »
Dočetl jsem se, že ve firefoxu všechny integrované downloadery nejsou nic moc a po vypnutí firefoxu se download přeruší(například při ukvapeném vypnutí).

A také sem se dočetl o flashgot který umožňuje pro stahování používat externích downloaderů.
Také sem se dočetl, že nejlepší je wget.

A tak mě napadlo použít pro stahování ve firefoxu flashgot s wget downloaderem.
První pokus se vydařil, po instalaci flashgotu jsem do něj nejak vložil wget a dal z menu ctrl+F3. Což mi v home adresáři udělalo pěkněj čurves :-D

Chci se zeptat, jestli to takto někdo používáte, případně jak to mam nastavit tak, aby se to chovalo jak má?
A také jaké parametry jsou pro wget potřebné, zvláště jak je parametr pro cílový adresář, v man jsem to nenašel.

dIGIMURDER

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 202
Program wget a firefox/flashgot
« Odpověď #1 kdy: 03 Srpna 2007, 00:08:55 »
flash got mi robil iba brajgel....
skus down them all, plugin pre firefox, s nim problemy nemam .... a na velke subori pouzivam wget alebo gwget ;)
Majte na pamati tri postatne veci. Su to tieto dve: Neklamat!

------------------------------------------------- to admin : pridaj medzi IM i SIP protokol ;) sip:digimurder@ekiga.net

Jan Skořepa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1253
    • JaSovy stránky
Program wget a firefox/flashgot
« Odpověď #2 kdy: 03 Srpna 2007, 00:13:56 »
Já taky používám DownThemAll a plně mi vyhovuje - hromadné stahování, řazení do fronty, navázání přerušeného stahování, použití filtrů podle přípon, výběr stahovaných odkazů na stránce... :)
MB ASUS P5KPL/EPU - CPU Pentium(R) Dual-Core E5300 2600 MHz - RAM 4 GB DDR2 - GK GIGABYTE GeForce 8400 GS - OS Debian Stable (64bit)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.