Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 286049 krát)

RapMan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 290
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1000 kdy: 26 Února 2012, 22:58:29 »
Hlavne nema cenu se ohanet linuxem, lidi, kteri maji ne-OEM  licenci, ktera je prenosna, maji uplne stejny problem.

Pepep

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 29
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1001 kdy: 04 Března 2012, 09:49:29 »
Ještě mě napadá, zda by nešel nějak naroubovat na tento problém antidiskriminační zákon, tedy 198/2009 Sb. . Píše se tam: "blíže vymezuje právo na rovné zacházení a zákaz diskriminace ve věcech přístupu ke zboží a službám, ... pokud jsou nabízeny veřejnosti ..."
Takže bych se klidně Linuxem oháněl  ;)

Pep

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1002 kdy: 05 Března 2012, 09:45:28 »
Což mi připomíná problém s kávou: leckde dostaneš ke kávě ještě nějakou sušenku nebo čokoládičku nebo co, případně i sklenici vody. Co myslíš, vrátěj ti bůra, když tyto "doplňky" odmítneš?

Už to, prosím, někdo zamkněte...

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1003 kdy: 05 Března 2012, 09:55:09 »
Což mi připomíná problém s kávou: leckde dostaneš ke kávě ještě nějakou sušenku nebo čokoládičku nebo co, případně i sklenici vody. Co myslíš, vrátěj ti bůra, když tyto "doplňky" odmítneš?

Tohle přirovnání je úplně, ale úplně mimo...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1004 kdy: 05 Března 2012, 10:24:42 »
Což mi připomíná problém s kávou: leckde dostaneš ke kávě ještě nějakou sušenku nebo čokoládičku nebo co, případně i sklenici vody. Co myslíš, vrátěj ti bůra, když tyto "doplňky" odmítneš?

Tohle přirovnání je úplně, ale úplně mimo...

Obávám se, že nikoliv.
Mimo by bylo v případě, kdy by sis mohl koupit to samý železo "bez" za nižší cenu, to jest kdyby existovala taková nabídka. Ale taková nabídka zřejmě neexistuje. Tedy: nemusíš sníst sušenku, nemusíš použít sklenici s vodou, ale nemůžeš v takovém případě žádat peníze zpět. Nemusíš použít widle, můžeš je klidně okamžitě smazat, ale opět asi těžko můžeš žádat peníze nazpět, zvláště pak v případě OEM licence, která je vázána na konkrétní železo a jejíž hodnotu ti asi těžko někdo vyčíslí.

Takže pokud chce být někdo opravdu zásadový, ať si to s widlema nekupuje. V ostatních případech laskavě zvažte, jaké úsilí jste ochotni vynaložit na velmi nepravděpodobný zisk velmi nejisté částky za vrácení widlí a jestli z toho náhodou nevyjdete jako ještě větší pitomci, než widlosoft.

P.S.
Kdyby 'sem to věděl, tak bysem sem nechodil...

P.P.S.
Už by někdo vážně měl udělat něco s tím, aby se dalo z diskuze vystoupit bez toho, aby jednoho další vývoj pro něj již nezajímavé diskuze otravoval v unreadreplies. Protože takhle aby si člověk třikrát rozmyslel, jestli do toho kterého tématu vůbec vstoupit. A to určitě není smyslem tohoto fóra...


Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1005 kdy: 05 Března 2012, 11:56:48 »
Já myslím, že příměr k sušence u kafe je vadný. Příměry radši vůbec nepoužívat.

Problém je v tom, že protlačování software k notebooku je cílené a vypočítané. Fakticky to značně omezuje výběr.

Takže příkladů vázaného prodeje můžeme vytáhnout řadu neškodných, ale v tomto případě to zákazníka a funkci trhu skutečně vážně poškozuje. Proto má smysl se tím zabývat.

Zda by taková kampaň měla šanci na úspěch, to mi neni jasné. Hodně záleží na tom, co bychom si vytkli jako cíle.
http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1006 kdy: 05 Března 2012, 14:00:47 »
Problém je v tom, že protlačování software k notebooku je cílené a vypočítané. Fakticky to značně omezuje výběr.
Zvláště pak v případě, kdy výrobce hw zcela záměrně sestaví svůj výrobek s tím, že je primárně určen pro konkrétní os (pokud tak lze widle vůbec označit) a ještě to náležitě zřetelně deklaruje dvoupalcovou samolepkou "designed for ...". Že by se jim to, lumpům jedněm, třeba taky zakázalo, co?

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1007 kdy: 05 Března 2012, 14:19:02 »
MKA:
V první řadě si uvědom, co kupuješ. Primárně jseš po kávě (ntb) a sklenička (Win) jsou navíc(třeba i za úplatu).
Nechceš-li takovou kombinaci(z jakýchkoliv důvodů), sáhneš po stejné kávě bez skleničky. Ta možnost tu je.

Bohužel u ntb taková možnost není vždy, spíš jen minimálně. A další věc je, EULA. Ta u skleničky není, u ntb ano a tam se jasně píše, co lze dělat, v případě nesouhlasu.

"Designet for..." není to samý jako "pouze pro ..." Uvědom si, že to jsou 2 různí výrobci. U Apple tohle neplatí, má tam svou výrobní značku, i když to je OEM výroba.

Pokroucený pohled máš bohužel ty, všichni ostatní ti to tu vysvětlují...

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1008 kdy: 05 Března 2012, 14:35:02 »
ad.x) netusite *kde tam ty windows lejou ? kde to polepujou tema nalepkama se serial no. apod ? kde se stam dava ta ceska klavesnice ?

neslo by pozadat tento subjekt o pocitac bez nalepek a windows ?

docela by me to zajimalo pac mam subskrajbnuto MSDN a windows mam odtamtud .. proc bych mel platit za dalsi licence kdyz je uz mam pro vsechny sve pocitace ..
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1009 kdy: 05 Března 2012, 14:41:14 »
ps. hlavne klid .. windows mam celkem 2x .. 1x 64bit w7 v xenu s http://wiki.xen.org/xenwiki/XenVGAPassthrough -- OMG, fakt to funguje, vbox, vmware uz nikdy, 1x w2003 server kvuli testovani v exploreru a AD
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1010 kdy: 05 Března 2012, 14:51:03 »
Problém je v tom, že protlačování software k notebooku je cílené a vypočítané. Fakticky to značně omezuje výběr.
Zvláště pak v případě, kdy výrobce hw zcela záměrně sestaví svůj výrobek s tím, že je primárně určen pro konkrétní os (pokud tak lze widle vůbec označit) a ještě to náležitě zřetelně deklaruje dvoupalcovou samolepkou "designed for ...". Že by se jim to, lumpům jedněm, třeba taky zakázalo, co?

O zakazování zde nemluvím a za lumpy nikoho neoznačuji; s těmito pojmy jsem si nezačal. Jen si myslím, že by kupující měli dostat větší práva. Třeba právo vrátit něco, co jsem koupil ve vázaném prodeji a co nepotřebuji.

Myslím, že v mnoha oblastech požívají zákazníci podstatně lepší ochrany než zde. Přinejmenším v oblastech, kterým řadový volič rozumí lépe než počítačům...
http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1011 kdy: 05 Března 2012, 14:57:26 »
MKA:
V první řadě si uvědom, co kupuješ. Primárně jseš po kávě (ntb) a sklenička (Win) jsou navíc(třeba i za úplatu).
Nechceš-li takovou kombinaci(z jakýchkoliv důvodů), sáhneš po stejné kávě bez skleničky. Ta možnost tu je.
Jenže já NEMÁM problém koupit si nb s widlema, pokud ten nb je ten model, kterej chci a pokud vím, že bez widlí ho buď nikdo nedodává a nebo dodává za stejnou nebo snad dokonce vyšší cenu, než s widlema - resp. pokud NEJSEM SCHOPEN sehnat někoho, kdo mi ho bez widlí dodá levněji než s widlema.

Uvědomte si, přátelé, že jsem jakožto uživatelé linuxu jsme prostě jenom určitá specifická menšina, jakejch jsou na světě mraky (od menšin zájmovejch přes náboženský, etnický, sexuální a čertvíjaký ještě) a že není sebemenší důvod, proč bychom měli mít nějaká extra privilegia, jako že "Trváme na tom, aby výrobci HW náležitě podporovali..." a podobně. Pokud teda není vaším cílem nasr.t většinu a nic jiného přitom nezískat :-)

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1012 kdy: 05 Března 2012, 15:01:46 »
Ale jsou jiní, kteří MAJÍ problém si koupit ntb s Win. A o tom celá tahle diskuze je.

A k druhému odstavci, o co se asi snaží zdejší o.s. a jiní? O rozšíření, tedy dostat se z minority k větší části. A to jaksi bez takové změny jako je vázaný prodej půjde těžko"

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1013 kdy: 05 Března 2012, 15:23:39 »
... chci svobodu .. a svoboda fakt neni, pokud nekoho donutim aby delal co nechce.
ntz
Tím myslíš, pokud někoho donutíš, aby prodával nb bez widlí, když nechce? Nebo snad pokud někdo "nutí" někoho jiného, aby si koupil nb s widlema? Protože v tom druhém přípúdě se obávám, že nikdo nikoho k ničemu nenutí - nechceš, nekupuj, nebudeš mít nic. V tom prvním případě tu ovšem vidím zcela zřetelné snahy tak činit a ještě to vydávat za záslužnou, neřku-li bohulibou činnost :-)

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1014 kdy: 05 Března 2012, 15:25:32 »
nejsme mensina :D .. takhle se na to neda koukat .. je to stejne jak s tou gayparadou v praze vloni:

Svoboda se zastitil queer happeningu v praze a vznikla obrovksa nekolikadeni diskuse s prichuti boje, kdy queer chlapci a devcata kriceli, ze je vsichni utlacujou a zbytek cechu byl rozdelen na ty tolerantni a ty netolerantni.

tak dobre: jsem ten netolerantni z tohoto uhlu pohledu: at si kazdej dela co chce (krome nacku samozrejme), ale nemuze tim ohrozovat ostatni ... moje babicka bydli v centru, mu kluk muze jit ze skoly, apod .. babicku rani mrtvice kdyz uvidi, jak se dva chlapi olejzaj na alegorickym vozu a kluk dostane tik a zacne hajlovat, kdyz ho nekde vystrasi slez nacku .. dejte mi 1000x k-- :D .. presto doufam ze me nekteri pochopi:

my nejsme mensina, my jsme zajmova skupina .. nevadi, kdyz mame happeningy a mame mit prava stejna jak ostatni .. jsme treba jako modelari napriklad .. nase happeningy nemuzou nikoho ohrozit. Babicka projde kolem a nebude venovat zadnou pozornost a kluk se mozna zastavi a podiva vo-co-go .. pokud nenastane nejaky uraz proudem napr. pri obsluze pocitace, jine nebezpeci nehrozi ... a to je podle me ten fundamentalni rozdil ..

summary: v nasi spolecnosti se velmi pomalu prosazuji etablovane zajmove spolky .. linux je prilis mlady a vseho docasu. nebojte ;) .. jediny, na co mam vyslovne vyhranenej nazor, je regulace .. tu nechci - chci svobodu .. a svoboda fakt neni, pokud nekoho donutim aby delal co nechce.

Prestante porad delat, jaky by Vam nekdo ublizoval a skodil, neni to pravda !! Nekteri z Vas stale nechapou (doporucuji probrat s rodici pripadne jinym dospelym ve vasem okoli):

Na tech kompech jsou windows protoze vyrobce jinej operacni system nepodporuje, nehackuje, nema .. jen v tech windows je schopen ten *svuj *zazrak plne rozchodit a podporovat !!


ntz
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1015 kdy: 05 Března 2012, 15:29:16 »
... chci svobodu .. a svoboda fakt neni, pokud nekoho donutim aby delal co nechce.
ntz
Tím myslíš, pokud někoho donutíš, aby prodával nb bez widlí, když nechce? Nebo snad pokud někdo "nutí" někoho jiného, aby si koupil nb s widlema? Protože v tom druhém přípúdě se obávám, že nikdo nikoho k ničemu nenutí - nechceš, nekupuj, nebudeš mít nic. V tom prvním případě tu ovšem vidím zcela zřetelné snahy tak činit a ještě to vydávat za záslužnou, neřku-li bohulibou činnost :-)
- uaaaaaaaaaaaa .. zamknu vam to a osobne se prosadim aby me za to zabanovali a uz jste nemeli moznost me mucit:

Ty mas moznost koupit si ntb bez OS, akorat nemuzes nutit skodovku nebo toyotu (hp, lenovo), aby ti davali do svejch aut jinej nebo zadnej firmware :D .. pokud ti to az tak vadi tak si to nekupuj a kup si ntb bez OS kdyz te tak strasne psychicky sundava ten fakt zahodit OEM windows
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1016 kdy: 05 Března 2012, 16:05:55 »
... chci svobodu .. a svoboda fakt neni, pokud nekoho donutim aby delal co nechce.
ntz
Tím myslíš, pokud někoho donutíš, aby prodával nb bez widlí, když nechce? Nebo snad pokud někdo "nutí" někoho jiného, aby si koupil nb s widlema? Protože v tom druhém přípúdě se obávám, že nikdo nikoho k ničemu nenutí - nechceš, nekupuj, nebudeš mít nic. V tom prvním případě tu ovšem vidím zcela zřetelné snahy tak činit a ještě to vydávat za záslužnou, neřku-li bohulibou činnost :-)
- uaaaaaaaaaaaa .. zamknu vam to a osobne se prosadim aby me za to zabanovali a uz jste nemeli moznost me mucit:

Ty mas moznost koupit si ntb bez OS, akorat nemuzes nutit skodovku nebo toyotu (hp, lenovo), aby ti davali do svejch aut jinej nebo zadnej firmware :D .. pokud ti to az tak vadi tak si to nekupuj a kup si ntb bez OS kdyz te tak strasne psychicky sundava ten fakt zahodit OEM windows

Abychom si rozuměli, já nejsem na straně těch, kteří kňučí, že jim všichni vnucujou s nb i nějakej předinstalovanej os. Stejně jako např. nechápu, proč by měl někdo prodávat ajFouna bez iOSu, Nexus bez Androidu a podobně. Celou tuhle debatu, zejména ve stavu, do jakého se vyvinula, považuji za pitomou a už vážně nevím, co sem budu ještě muset napsat, aby to konečně někdo zamknul. Protože jediný co mě v souvislosti s tím, že "Licence Windows nelze vrátit" pije krev je to, že mi to pořád vyskakuje v unreadreplies (!!!!!), neboť jsem se do toho kdysi, ježtě když se to celé tvářilo docela nevinně, neprozřetelně namočil a od té doby zřejmě není cesta, jak z toho vystoupit.

A už vůbec nehodlám psát stížnosti orgánům EU proto, že mi Škodovka nechce prodat Yetiho bez motoru, případně že mi do něj odmítá namontovat můj milovaný osmiválec 5.7l HEMI...

Zamknout, prosím, zamknout!!! :-)

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1017 kdy: 05 Března 2012, 17:21:35 »
@mka .. aha, tak to sry .. to jsme na tom stejne :D .. stekam abych vas vsechny umlcel ale takhle to zda-se nefunguje :D
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1018 kdy: 05 Března 2012, 18:47:47 »
pokud ti to az tak vadi tak si to nekupuj a kup si ntb bez OS kdyz te tak strasne psychicky sundava ten fakt zahodit OEM windows

Mě to vadí, koupím si raději o pár stovek dražší (nebo pomalejší) NB bez OS, než bych přispěl litříkem Billovi. Ale každej ať dělá, jak umí... Každýho štve něco jinýho... Mě štve dotování Billa...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1019 kdy: 05 Března 2012, 19:24:17 »
Dobre chlapci viem o čo Vám ide. Ale je tu ale...v EULE sa píše, že ide vrátiť. Ďalšia vec je, že keby to bol HW od MS tak to je ako s tým FW v tej Toyote.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Stue

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 188
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1020 kdy: 05 Března 2012, 20:05:55 »
OT Tohle je fakt bezva téma, rozhodně hlasuji pro nezamykat  :D

Tak další argument:
Zde se můžeme dočíst, že NIKDO z oprávněných úřadů, včetně EK, neshledal, že by zde diskutovaný postup výrobce byl porušením zákona.
Poznámka: je to opravdu dloooooouhé čtení

Takže jediný, kdo s tím může něco udělat, je jen velká hora zákazníků, kteří vyjádří svoji vůli tím, že tyto sady nekoupí.
Ubuntu 12.04
(Ubuntu 10.04)

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1021 kdy: 06 Března 2012, 09:48:27 »
pokud ti to az tak vadi tak si to nekupuj a kup si ntb bez OS kdyz te tak strasne psychicky sundava ten fakt zahodit OEM windows

Mě to vadí, koupím si raději o pár stovek dražší (nebo pomalejší) NB bez OS, než bych přispěl litříkem Billovi. Ale každej ať dělá, jak umí... Každýho štve něco jinýho... Mě štve dotování Billa...

Jasně. No, tak ještě bych chápal a také schvaloval, když už si dáváš takovou práci s nákupem počítačů, kdyby ses pídil po stroji s co nejmenším podílem čínských resp. v Číně vyráběných komponent, protože zrovna tohle by mohla být vhodná forma vyjádření nesouhlasu s okupací Tibetu, potlačování občanských svobod v Číně a tak dále a tak dále, ale - bez ohledu na to, že Billa tu asi nikdo nemá moc v lásce - MS není zločinecká organizace. Je to prostě jenom velice (ano, a připouštím, že možná až nechutně :-) úspěšná firma.

Takže, co se mě týče, kdybych měl vážně zvažovat, komu pošlu své peníze, tak rozhodně stokrát raději Billovi než do Číny. To jenom tak, že když si tady jeden chce hrát na zásady, že ano... 8)

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1022 kdy: 06 Března 2012, 10:42:29 »
Zakoupení nebo nezakoupení určitého zboží je jedna z mála legálních a zároveň účinných možností jak vyjádřit postoj nebo ovlivnit politiku určité společnosti. To je vše.

Jasně. No, tak ještě bych chápal a také schvaloval, když už si dáváš takovou práci s nákupem počítačů, kdyby ses pídil po stroji s co nejmenším podílem čínských resp. v Číně vyráběných komponent, protože zrovna tohle by mohla být vhodná forma vyjádření nesouhlasu s okupací Tibetu, potlačování občanských svobod v Číně a tak dále a tak dále, ale - bez ohledu na to, že Billa tu asi nikdo nemá moc v lásce - MS není zločinecká organizace. Je to prostě jenom velice (ano, a připouštím, že možná až nechutně :-) úspěšná firma.

Takže, co se mě týče, kdybych měl vážně zvažovat, komu pošlu své peníze, tak rozhodně stokrát raději Billovi než do Číny. To jenom tak, že když si tady jeden chce hrát na zásady, že ano... 8)
Nikdo tady netvrdil, že je MS zločinecká organizace, nebo že je pro oblizování chlapů na veřejnosti, nebo že jsou jim ukradené hladovějící děti v Africe. Vezmeš argument, který nikdo nepoužil, vyvedeš ho do extrému, a pak ho rozcupuješ. To není férová diskuze.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1023 kdy: 06 Března 2012, 11:00:39 »
Úplně jste přehlédli tuto část mého příspěvku:

Citace
Ale každej ať dělá, jak umí...

:-)
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1024 kdy: 06 Března 2012, 11:24:24 »
Nikdo tady netvrdil, že je MS zločinecká organizace, nebo že je pro oblizování chlapů na veřejnosti, nebo že jsou jim ukradené hladovějící děti v Africe. Vezmeš argument, který nikdo nepoužil, vyvedeš ho do extrému, a pak ho rozcupuješ. To není férová diskuze.
Jasně. Už poněkolikáté tady opakuji, že už nevím, co ještě sem budu muset napsat, aby to konečně někdo zamknul a přestalo mě to prudit v unreadreplies. Tak to prostě zkouším dál..

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.