Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 289744 krát)

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1375 kdy: 14 Května 2013, 22:30:59 »
Tak Matesaxe jsme se úspěšně zbavili... Budou mi chybět rezonance binárních rozsahů, i ukradené swapy toho pruďase. Pokud by někoho zajímala jeho tvorba, může kouknout sem:
http://www.devbook.cz/portfolio/306
Dostal jen týden...

Má zrušený profil...

Myrmica

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1701
    • MYRMICA
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1376 kdy: 14 Května 2013, 23:04:03 »
Však on se vrátí ;). Mě fascinuje zejména tím, že mi zásadně neodpovídá na položené otázky a o 5 příspěvků později, když jsem se mu pokouším poradit mi vynadá, že pořádně nečtu co píše. :D
Jinak některé jeho názory, jak jsem je pochytil z toho co psal, jsou celkem zajímavé....
Stolní strojek: OS– UBUNTU 16.04 x86_64, MB ASUS P8 Z68-V/GEN3, Intel® Core™ i5-3470 CPU @ 3.20GHz × 4 , 16GiB DDR3, GeForce GTX 670...
Notebook: ASUS U53Jc OS– UBUNTU 16.04 x86_64, Windows 7, Processor – Intel Core i5-460M (2,53 GHz), Graphics – switchable NVIDIA GeForce 310M and Intel GMA HD

Myrmica

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1701
    • MYRMICA
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1377 kdy: 14 Května 2013, 23:15:43 »
Podíval jsem se na portfolio Matesaxe (http://www.devbook.cz/portfolio/306), které bylo výše zmíněno a je úplně stejné jako jeho příspěvky. Už jen z popisů těch jeho prográmků jsem měl problém pochopit co vlastně dělají, přestože jsem si fůru pojmů domyslel. Pochopíte někdo z tohoto popisu co ten prográmek vlastně dělá:
Citace: Unime
Řekl bych, že se mi zase jednou něco povedlo. :) Snažil jsem se usilovně o maximální nastavitelnost - jěště to má jistě mouchy, ale na nich se pracuje,... Snad jen dodám, že k bližšímu nastavení a k možnosti ukončit program se dostanete pravým tlačitkem - přes context menu strip,...

Dne 18.5. byla vydána první plně funkční verze 1.80.
« Poslední změna: 14 Května 2013, 23:17:51 od Myrmica »
Stolní strojek: OS– UBUNTU 16.04 x86_64, MB ASUS P8 Z68-V/GEN3, Intel® Core™ i5-3470 CPU @ 3.20GHz × 4 , 16GiB DDR3, GeForce GTX 670...
Notebook: ASUS U53Jc OS– UBUNTU 16.04 x86_64, Windows 7, Processor – Intel Core i5-460M (2,53 GHz), Graphics – switchable NVIDIA GeForce 310M and Intel GMA HD

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1378 kdy: 14 Května 2013, 23:31:27 »
Podíval jsem se na portfolio Matesaxe (http://www.devbook.cz/portfolio/306), které bylo výše zmíněno a je úplně stejné jako jeho příspěvky. Už jen z popisů těch jeho prográmků jsem měl problém pochopit co vlastně dělají, přestože jsem si fůru pojmů domyslel. Pochopíte někdo z tohoto popisu co ten prográmek vlastně dělá:
Citace: Unime
Řekl bych, že se mi zase jednou něco povedlo. :) Snažil jsem se usilovně o maximální nastavitelnost - jěště to má jistě mouchy, ale na nich se pracuje,... Snad jen dodám, že k bližšímu nastavení a k možnosti ukončit program se dostanete pravým tlačitkem - přes context menu strip,...

Dne 18.5. byla vydána první plně funkční verze 1.80.
Dá se nastavit a ukončit, asi simulátor kontextoveho menu :D
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1379 kdy: 07 Července 2013, 16:36:28 »
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1380 kdy: 07 Července 2013, 17:20:48 »
Aspoň není Canonical sám  ;D
http://www.itbiz.cz/zpravicky/microsoft-si-z-lidi-dela-legraci-do-vyhledavani-windows-8-1-integroval-reklamu

Mně to až tak moc nevadí, ale kdyby to alespoň vyhledávalo opravdu něco užitečného to by bylo... :-\
« Poslední změna: 07 Července 2013, 18:04:46 od František Zatloukal »
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1381 kdy: 07 Července 2013, 18:07:47 »
Ve Win 8.1 bude integrovanej klasický Bing, což je podle mě posun k lepšímu.
Co se týče Ubuntu, tak je potřeba používat Smart Scopes a ono to i může být užitečné.
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

smraďoch

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1382 kdy: 03 Prosince 2013, 21:05:17 »
A už je to tady:
Citace
Pochybuji, že ti tu bude někdo psát skripty, programy, jen tak z dlouhé chvíle. Je možnost obrátit se na placenou podporu, případně založit topic, tak jak jsem teď nastínil.
Přesně jak jsem říkal rok nebo dva zpátky co jste zaváděli placenou podporu.
Od doby co odešli celkem kvalitní lidi kolem Vojty a převzali to zde páni "podnikatelé", tak to tady jde z kopce.
Tohle už je vrchol zamknout téma, dotaz, prosbu o radu s tim ať se tazatel obrátí na placenou podporu, třeba by někdo poradil nebo nasměroval.
Nedalo mi to chodim sem už jenom sporadicky, ale tohle mně nadzvedlo, nejenom že Canonical cpe všude po systém ten svůj cubuntuone a ubuntukrám, ale ještě na fóru taháte prachy z lidí, kdo vás nutí odpovídat.
Ano chápu stránky jsou vaše je to vaše rozhodnutí ale je to hnus! hold asi mentalita canonicalu.
Tak schválně kolik dostanu - nebo rovnou banána?
« Poslední změna: 03 Prosince 2013, 21:09:24 od host »

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1383 kdy: 03 Prosince 2013, 21:12:39 »
A už je to tady:
Citace
Pochybuji, že ti tu bude někdo psát skripty, programy, jen tak z dlouhé chvíle. Je možnost obrátit se na placenou podporu, případně založit topic, tak jak jsem teď nastínil.
Přesně jak jsem říkal rok nebo dva zpátky co jste zaváděli placenou podporu.
Od doby co odešli celkem kvalitní lidi kolem Vojty a převzali to zde páni "podnikatelé", tak to tady jde z kopce.
Tohle už je vrchol zamknout téma, dotaz, prosbu o radu s tim ať se tazatel obrátí na placenou podporu, třeba by někdo poradil nebo nasměroval.
Nedalo mi to chodim sem už jenom sporadicky, ale tohle mně nadzvedlo, nejenom že Canonical cpe všude po systém ten svůj cubuntuone a ubuntukrám, ale ještě na fóru taháte prachy z lidí, kdo vás nutí odpovídat.
Ano chápu stránky jsou vaše je to vaše rozhodnutí ale je to hnus! hold asi mentalita canonicalu.
Tak schválně kolik dostanu - nebo rovnou banána?

Založ si svoje fórum a dělej to lépe  ;) Nazdar...
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

smraďoch

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1384 kdy: 03 Prosince 2013, 21:27:24 »
Neni třeba tam kde poraděj je stále dost a nerozčiluj se.
Víš co zruš mi profil, sám nemůžu zapomněl jsem heslo, tady mně už neuvidíte sbohem.
« Poslední změna: 03 Prosince 2013, 21:31:43 od host »

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1385 kdy: 04 Prosince 2013, 07:59:29 »
To je zase den...asi skvrny na slunci
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

beer

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1386 kdy: 04 Prosince 2013, 08:53:48 »
Taky to balím, go to hell.

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1387 kdy: 04 Prosince 2013, 09:48:54 »
jen pro mou informaci, kdo byl "smradoch" ? docela by me to zajimalo .. kdo se zaregistruje s takovymhle nickem je automaticky podezrelej :P

@beer .. ty se uklidni .. muzes si za to sam .. zavrel jsem to specialne Tobe, jinemu bych to neudelal .. jsi znamej tim, ze pokladas casto dementni (meta-)dotazy (v tom lepsim pripade, kdyz uz se na neco ptas) a zakladas naprosto nesmyslna temata vc. toho vcerejsiho .. Navic jsi od compaqa chytnul zjevne nejakej nakazu (pitomosti), kdy vkladate do threadu nesmyslne obrazky .. nevim co nechapes na tom, ze Ti tadeas zavrel puvodni tema s oduvodnenim, ze to neni dotaz .. ty jsi jen udelal to, ze jsi zalozil stejnou demenci v jine kategorii stale bez dotazu .. kdyby bylo puvodni tema jen spatne umistene, tak Ti ho tadeas premisti do spravne sekce a hotovo ..

@ops :: dobre, co takhle udelat sekci offtopic, tak jak je na jinych forech ? ja jsem proti, nicmene tam by se mohl compaq s beerem vyradit ..
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1388 kdy: 04 Prosince 2013, 09:59:56 »
@ntz: Uprimne: Mel bys koule na to ten uplny offtopic prochazet a hlidat? :) Obcas staci i Obecna diskuze...
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1389 kdy: 04 Prosince 2013, 10:03:05 »
@ntz: Uprimne: Mel bys koule na to ten uplny offtopic prochazet a hlidat? :) Obcas staci i Obecna diskuze...
nemel, sak pisu, ze jsem proti .. a navic kdyz je to offtopic, tak tam muze bejt cokoliv, a to fakt neni bezpecne (minimalne pro oci a psychicke zdravi a rovnovahu ..)
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1390 kdy: 04 Prosince 2013, 10:20:07 »
Proč to vždycky odnesu já  ::)  :'(
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1391 kdy: 04 Prosince 2013, 10:31:24 »
Proč to vždycky odnesu já  ::)  :'(
a kdo je teda smradoch ? nebo spis byl ?
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1392 kdy: 04 Prosince 2013, 10:45:15 »
Proč to vždycky odnesu já  ::)  :'(
a kdo je teda smradoch ? nebo spis byl ?

Vím já, nick měl "host", email nějaký nesmysl... ale to máš jedno.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Rover623

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1393 kdy: 04 Prosince 2013, 11:17:08 »
Já myslím, že Tadeáš už to někde vystihl přesně "fórum není nafukovací". Když uděláme sekci "offtopic" pro takováhle individua, budeme si muset nový server postavit na Měsíci, protože na Zemi pro něj nebude místo.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1394 kdy: 04 Prosince 2013, 14:20:14 »
Nebo se tam muze dat CRON, ktery o pulnoci offtopic promaze...at si tam delaj co chtej, uklizi se samo :) Jinak jsem taky proti, kraviny muzou psat na novinky...
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1395 kdy: 05 Prosince 2013, 02:11:56 »
No kluci. Jsem tu poslední měsíce fakt sporadicky. Dokonce jsem přemýšlel, zda se nemám vyřadit z provozu. Ale pořád si říkám, že mě to chytne zas(tohle fórum). Zatím to vidím tak, že bych měl přijet do Prahy nejenom na pivo. Ale hlavně na pivo. (Jasně, jsem s tím notoricky trapnej. S tím počítám ;-))
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1396 kdy: 05 Prosince 2013, 19:34:36 »
Zatím to vidím tak, že bych měl přijet do Prahy nejenom na pivo. Ale hlavně na pivo.
V sobotu je schuze, tak doraz:)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1397 kdy: 15 Prosince 2013, 20:13:20 »
Ahoj, Prohlídnul jsem forum a chybí mi tady téma kde by se mohli nově registrovaní představit. Je to záměr, nebo ho můžu založit? Taky je možný, že blbě hledám.
zaloz ho :)
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1398 kdy: 16 Prosince 2013, 17:07:57 »
Ahoj, Prohlídnul jsem forum a chybí mi tady téma kde by se mohli nově registrovaní představit. Je to záměr, nebo ho můžu založit? Taky je možný, že blbě hledám.
zaloz ho :)

Ahoj jmenuji se Radek a jsem závislí...
V tomto případě bych volil možnost to napsat do Podpisu v editaci tvého profilu nebo případně tam dát odkaz na to co by jsi o sobě chtěl zdělit.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1399 kdy: 16 Prosince 2013, 17:16:21 »
To my všici asi taky :-)
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.