Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Přepínač ploch - množí se zobrazované plochy [vyřešeno]  (Přečteno 1415 krát)

Qubik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
Nasledujici problem:

Chtel bych mit 3 plochy (Prace, skola, zabava). Tak jsem si je i nastavil a vse fungovalo, byly zobrazeny v prepinaci ploch.

Nainstaloval jsem Beryl. V prepinaci ploch mi naskocilo 4x plocha Prace. Kostku jsem v Beryl manageru vypnul.

V prepinaci ploch se mi objevilo 14 (!!!) ploch Prace. Dal jsem Nastaveni ploch, tam byla uvedena jenom jedna plocha. Zkusil jsem zase nastavit 3 (Prace, skola, zabava) a v prepinaci ploch v liste mi vyskocily plochy: Prace, Skola, Zabava a pak dalsich 30x Prace.

Nepomohlo ani prepnuti Window manageru z Berylu na Kwin, v prepinaci ploch je jich stale vic (pri poslednim pridani apletu Prepinac ploch mi jich naskocilo uz pres 30).

Jak jsem psal, problem zustava i pri vypnutem Berylu, takze netusim..
Asus A3521L, Kubuntu 7.10, BlackBerry 7130g

"See you later, crocodille!"

reaper

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 434
    • http://ronny.rammsteinfan.cz/
Přepínač ploch - množí se zobrazované plochy [vyřešeno]
« Odpověď #1 kdy: 24 Srpna 2007, 17:42:03 »
to je stejne i pri logoutu a naslednem prihlaseni?
IBM/Lenovo Thinkpad R61 14", Intel Core 2 Duo T7250 - 2GHz @ 800MHz, 2GB RAM, 160GB + 300GB HDD, Intel X3100 - Ubuntu 8.04

Kalex

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 47
Přepínač ploch - množí se zobrazované plochy [vyřešeno]
« Odpověď #2 kdy: 24 Srpna 2007, 17:45:25 »
To robil Beryl aj mne. Myslim ze riesenim bolo nastavit v KDE iba 1 plochu a v Beryl 4, alebo naopak.

Qubik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
Přepínač ploch - množí se zobrazované plochy [vyřešeno]
« Odpověď #3 kdy: 24 Srpna 2007, 22:29:44 »
Reseni je na svete, v Berylu bylo nastavenych ( a ja to fakt neudelal ) 14 virtualnich ploch na kazdou moji, takze kdyz jsem si zapl 3, naskocilo mi jich celych 42 ( ze by Beryl hledal smysl zivota ? :-) )

Takze v Berylu jsem nastavil 3 virtualni plochy => Beryl vyrobil jednu virtualni plochu ke kazde moji, tim padem mam 3, ktere jsem chtel.

Diky moc za pomoc.
Asus A3521L, Kubuntu 7.10, BlackBerry 7130g

"See you later, crocodille!"

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.