Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Blender  (Přečteno 4556 krát)

klokan44

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 76
Blender
« kdy: 12 Září 2007, 19:58:32 »
ahoj ja len takú maličkosť. Chcel by som vedieť ohladne tohto programu či k nemu existuje aj slovenský preklad, pomože aj český. A ešte by som potreboval na tento program manuál, neviete kde by som ho našiel? Vopred dakujem
Ach linux,linux prečo si len Linux :-) šejkspír

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Blender
« Odpověď #1 kdy: 12 Září 2007, 20:17:31 »
cz manual: http://www.kyberpunk.org/projekty/wiki/index.php/Blender
zmena jazyku: v liste okna rozvinout vlastnosti okna (window type) - jsou tam polozky jako script window, file browser, image browser ... zmenit na "user preferences", tlacitko "language and fonts", kliknout na "international fonts", v menu vybrat cestinu a nasledne macknout na tlacitka "tooltip, button, toolbox"

[edit]
ted jsem si vsiml, ze ta wiki neni uplna.
na adrese http://www.blender3d.cz/ najdete tutorialy, ktere vas nauci s blenderem pracovat
[/edit]
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

klokan44

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 76
Blender
« Odpověď #2 kdy: 16 Září 2007, 20:36:28 »
ahoj ja som zas :) prečítal som si manuál, ktorý ste mi poslali som ho už 10krát prečítal, ale je tam strašne málo rozpísané, hladal som na nete, nejakí záchytný bod ohladne BLENDER manuálu samozrejme SK alebo CZ našiel som iba malú večšinu tutoriálov, keby sa dalo manuál Blenderu alebo videotutoriály bol by som rád  moc by ste mi pomohli nádejnému umelcovi ale aj ostatným, vopred dakujem
Ach linux,linux prečo si len Linux :-) šejkspír

anicka

  • Host
Blender
« Odpověď #3 kdy: 17 Září 2007, 10:59:31 »
Citace: klokan44
ahoj ja len takú maličkosť. Chcel by som vedieť ohladne tohto programu či k nemu existuje aj slovenský preklad, pomože aj český. A ešte by som potreboval na tento program manuál, neviete kde by som ho našiel? Vopred dakujem
Nakladatelství BEN vydalo knihu o Blenderu Blender, a na webu Grafika.cz je seriál tutoriálu Pavla Černohouse "Blender pro úplné začátečníky" Blender tutoriál :-) ... snad Vám to pomůže ..?

Přidávám ještě ad Blender Blender.rgb.cz
« Poslední změna: 15 Října 2007, 15:03:50 od Anna Taliánová »

anicka

  • Host
Blender
« Odpověď #4 kdy: 17 Září 2007, 11:04:47 »
Téma jsem přesunula do rubriky "Obecná diskuse". Děkuji za pochopení. :-)
« Poslední změna: 15 Října 2007, 15:04:00 od Anna Taliánová »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.