Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: HOMM4 - problem s instalaci  (Přečteno 1386 krát)

afk_cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 283
HOMM4 - problem s instalaci
« kdy: 01 Října 2007, 09:38:42 »
Ahoj, mam HOMM4 3.0 complete (u nas koupene jako Platinum edice obsahujici oba datadisky). Mam Ubuntu 7.04 s wine 0.9.46 a pokud se snazim instalovat hru z cd1 pres \setup.exe, \_autorun\autorun.exe (z autorun menu), tak se nainstaluje 1. cd a vyzve me to k vymene za cd2. Cd ale nejde vysunout (hlaska - nelze odpojit, pouziva se), nejde to unmountnout (ani umount -f), proste koncim na vyzve k vymene media. Instalator potom ani nejde stornovat (pres cancel), musim ho killnout. Udelal jsem si i ISO z obou CD a zkousel to rucne primountovat, ale chova se to uplne stejne a nejsem schopen odpojit file a do stejneho umisteni primountovat ISO z cd2. Snazil jsem se hledat tady na foru nebo googlovat, ale vsichni resi HOMM3 a 5, u 4-ky se vsude resi jen multiplayer, nikde instalace. Poradi nekdo?
Ubuntu 8.04 - server, Ubuntu 8.10 a 9.04 desktop, Ubuntu 9.04 a 9.10 laptop :) vsude Ubuntu :))

kris

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
Re: HOMM4 - problem s instalaci
« Odpověď #1 kdy: 01 Října 2007, 14:43:28 »
Zrovna včera jsem je instaloval  ;D M2l jsem stejnej problém, a řešil jsem ho také nejdřív stejně, vytvořením iso souborů. Nakonec jsem to vyřešil tak že jsem obě CD nakopíroval do jednoho souboru a spustil instalaci. Proběhlo to v pořádku. Mám takové tušení že z toho druhého CD jsem pouze zkopíroval soubory z adresáře Data, či tak nějak, píšu to z hlavy.

afk_cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 283
Re: HOMM4 - problem s instalaci
« Odpověď #2 kdy: 01 Října 2007, 17:45:31 »
diky moc za tip, pomohlo to, vyextrahoval jsem obe ISO do jednoho adr., resp. z toho 2. jen 2 .dat soubory do adr. _setup a udelal jsem z toho 1GB ISO, ze ktereho se to krasne nainstalovalo ;) parada!
Ubuntu 8.04 - server, Ubuntu 8.10 a 9.04 desktop, Ubuntu 9.04 a 9.10 laptop :) vsude Ubuntu :))

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.