Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wine a Windows Office  (Přečteno 11259 krát)

Sešívaný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
    • Osobní stránky
Re: Wine a Windows Office
« Odpověď #25 kdy: 08 Prosince 2007, 15:54:58 »
pointa je v tom, že crossover office máš spoplatnený, pcbsd nie (ak už sa bavíme o legalite nainštalovaných programov)

Pointa je v tom, že když si ve zkušební době nainstaluju programy pod CrossOver, ten pak odinstaluju a spouštím je pod Wine, neporušuju žádnou licenci a chovám se asi stejně "nelegálně" jako při řešení s pcbsd.

Ajax

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: Wine a Windows Office
« Odpověď #26 kdy: 10 Prosince 2007, 11:56:00 »
No kazdopadne ve wine jak tady sesivany psal ze spousti word excel ale outlook na nem nepustim
takze jen kvuli toho ze naistaluju cross asi neplati ze najednou ve wine rozjedu outlook
wine officy spusti ale nejsou vubec plnohodnotne
tak teda ten crossover jenze ten je trial tak jakmile mi vyprsi trial co potom hmm...? ??? :)

puba

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 225
Re: Wine a Windows Office
« Odpověď #27 kdy: 16 Prosince 2007, 15:24:56 »
luisah: antivir bych potereboval, pokud by to byl muj implicitni OS, jinak sem jej pouzival pouze na MS Office a Nokia PC Suite, tak mi prijde zbytecne mit jej tam

Outlook pod Crossover funguje normalne, jen neni tak pekne vyhlazen ala XP (hranaty jako ve Win 2000), ale jak rikam, editor rovnic mi nezobrazoval spravne rovnice delane v Office 2003 (i kdyz sem nainstaloval Equoation 3, porad tam jakoby nebyly, ale mozna je to tim, ze sem pouzival naky craccccccck CrOv). Jnac na CO nemuzu rict popel.
HP Pavilion dv2058ea (Intel Core Duo 1,66GHz, 2GB RAM, Geforce 7200 Go - 256MB, WD-120 GB sata, WiFi, Bluetooth, ctecka 5in1 ), Ubuntu HH 8.04

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.