Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wiki  (Přečteno 1787 krát)

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Wiki
« kdy: 10 Října 2007, 00:12:55 »
Vím, že na wiki je stránka "jak pomoci", ale přece bych se chtěl zeptat: Je "pomocí" tvorba velmi jednoduchých článků - třeba i nehotových nebo neúplných, spíše jako vyjádření touhy po kompletním článku/návodu? Kdybych například vytvořil jednoduché heslo "swiftfox" o obsahu "Firefox optimalizovaný pro konkrétní procesory, odkaz na domovskou stránku" v naději, že jej někdo znalejší rozšíří... Vím, že je jednodušší se zeptat zde na fóru, ale současně si myslím, že podobné návody by na wiki měly být a vyřešená témata tam portuje málokdo :(
Současně bych ocenil nějaký seznam neúplných článků na fóru (sám vím, že na něj chodím mnohem častěji a spíše by mě to přimělo wiki doplňovat...)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Marcel 'Maky' Šuška

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1425
  • Kdo si hraje s Ubuntu, nezlobí.
Re: Wiki
« Odpověď #1 kdy: 12 Října 2007, 08:35:53 »
Citace
Vím, že na wiki je stránka "jak pomoci", ale přece bych se chtěl zeptat: Je "pomocí" tvorba velmi jednoduchých článků - třeba i nehotových nebo neúplných, spíše jako vyjádření touhy po kompletním článku/návodu?
Současně bych ocenil nějaký seznam neúplných článků na fóru (sám vím, že na něj chodím mnohem častěji a spíše by mě to přimělo wiki doplňovat...)

Něco podobného přece tady máme  → Návody, tipy a triky

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.