Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Amule  (Přečteno 1698 krát)

jaro911

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Amule
« kdy: 11 Října 2007, 07:31:18 »
Poradi mi niekto ako pridam nedotahane subory z emule do amule?
Prekopiroval som subory ktore sa nachadzaju v zlozke incoming emule do zlozky incoming v amule ale to nepomohlo (amula subory nenacitala).Cestu k zlozke incoming mam nastavenu spravne.
Dakujem.

Slávek Š.

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
    • Cybermuff
Re: Amule
« Odpověď #1 kdy: 11 Října 2007, 12:48:32 »
No v Incoming máš přece už stažené def soubory (celé), musíš si překopírovat i adresář Temp (tam jsou ty .part soubory, čili částečně stažené) a nasměrovat i cestu na temp... Ono je vůbec dobré se takhle přesunout tyto složky jinam, protože na systémovém disku si myslím že nejsou vhodné (fragmentace).

jaro911

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Re: Amule
« Odpověď #2 kdy: 11 Října 2007, 14:06:10 »
Pomylil som sa.Samozrejme som mal na mysli temp (ciastocne stiahnute subory) ale to na veci nic nemeni pretoze ked do tempu nakopirujem temp z emule tak tieto subory sa javia ako skryte a amule ich nechce nacitat.Myslis ze by pomohlo keby som disk rozdelil na dve casti 1.systemovy a 2.odkladaci?Do toho odkladacieho by som nasmeroval zlozky temp a incoming.Momentalne mam disk rozdeleny na windows (15GB) a linux (100GB).

Slávek Š.

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
    • Cybermuff
Re: Amule
« Odpověď #3 kdy: 11 Října 2007, 21:19:11 »
Tak to musi byt nejaky sotek na disku... Jestli se tedy nepletu, tak prechazite z Win verze na Linux verzi. Soubory i docasne maji podle mne stejny format, zkusil jsem si to nasimulovat a Amule linuxova po nasmerovani Temp adresare s nejakymi part a met soubory Win Emule spravne prekontrolovala docasne soubory a ukazala je mezi sdilenymi... Fakt v tom nevidim problem... Je jasne, ze po zmene cesty do Temp v konfiguraci musite Amule restartovat, ale to i napise...

jaro911

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Re: Amule
« Odpověď #4 kdy: 12 Října 2007, 10:53:58 »
Mne to stale nechce nacitat subory dokonca sa tvaria ako skryte uz neviem co mam s tym robit >:(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.