Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: booting ERROR: aktualizace 7.04->7.10  (Přečteno 1129 krát)

leo007

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
booting ERROR: aktualizace 7.04->7.10
« kdy: 28 Října 2007, 21:41:02 »
Dobry den, pratele!
Vcera se mi prihodilo toto: zjistil jsem, ze vysla aktualni nova verze 7.10, a tak jsem se rozhodl preinstalovat svuj stavajici sys na vyssi verzi/nejedna se tedy o cistou instalaci/. Stahovani dokonceno, instalace tak tez uspesne dokoncena. Co se vsak nestalo druhy den po rebootu... system jiz nenastartoval...hned po hlasce init success......booting.....a dale jiz nic-system zde vzdy zatuhne.
Ma nekdo nejaky napad? Daji se nejak zachranit data na disku, prip. system jeste znovu rozbehnout?

Jen doplnim, ze mym HW je konzole PS3, na ktere slapalo ubuntu s predchozimi aktualizacemi vyborne, snad jen videa slapou trochu pomaleji, mate i s timto nekdo zkusenosti??

Predem dekuji za jakykoliv tip!

LeoB
« Poslední změna: 19 Dubna 2008, 15:29:15 od Anna Taliánová »

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: aktualizace 7.04->7.10
« Odpověď #1 kdy: 28 Října 2007, 22:21:14 »
Pro záchranu dat by určitě mohlo posloužit LiveCD... Ale zkušenosti nemám... (teda s PS3, a s nějakou velkou záchranou dat vlastně taky ne...)
Možná bych zkusil třeba čistě nainstalovat GG na nově vytvořený nový oddíl - máte-li na disku dost místa :P
« Poslední změna: 28 Října 2007, 22:23:14 od 3m9d »
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

leo007

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Re: aktualizace 7.04->7.10
« Odpověď #2 kdy: 29 Října 2007, 14:02:05 »
dIKY, zkusim a pak napisu! ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.