Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zasekávání a router  (Přečteno 1890 krát)

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
zasekávání a router
« kdy: 29 Března 2008, 16:19:27 »
Dobré odpoledne!
Již mnohokráte se zde popisovalo zasekávání ubuntu. Osobně mě to již tolik zlobilo, že jsem dneska upgradoval na betu HH. Počítač se bohužel zasekává dál.
Nicméně mě napadá následující - počítač se zasekne (zcela, naprosto, úplně) vždy jen doma. Jak v práci, tak doma, používám připojení přes wifi. V práci se mi nikdy počítač neseknul. Říkám si, může na sekání mít vliv typu routeru nebo něco od poskytovatele připojení?
Děkuji!
Have you tried turning it off and on again?

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: zasekávání a router
« Odpověď #1 kdy: 29 Března 2008, 16:29:07 »
Tak asi u tebe doma lita duch svateho Sebestiana...:D Kdyby to bylo wifi, tak se snad zasekavaji jenom internetove aplikace, ne? To bude podle mne neco v HW - nejaka pitomost...a to  s tou praci a doma je asi jen nahoda.
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
Re: zasekávání a router
« Odpověď #2 kdy: 29 Března 2008, 16:36:12 »
Tak to ta náhoda vytrvává minimálně půl roku a to v práci mívám počítač zapnutý déle než doma.. to by dostala statistika pěkně na frak, kdyby se jednalo o náhodu.
Have you tried turning it off and on again?

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: zasekávání a router
« Odpověď #3 kdy: 29 Března 2008, 16:40:39 »
Tak ja si to teda taky nedovedu vysvetlit  - prece internetove kiksy ti tak bloknou firefox, nebo nejakou int. aplikaci...nevim, proc by meli blokovat celej komp. Uz si to rikal nejakymu fachmanovi?
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.