Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Instalace 6.06  (Přečteno 8976 krát)

Lako

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 141
Instalace 6.06
« kdy: 03 Června 2006, 00:15:25 »
Zdravim.
Mam mensi problem s instalaciou novej verzie. Mal som predtym 5.10 a s nou som problemy nemal. Stiahol som si najnovsiu 6.06 z tohto linku http://releases.ubuntu.cz/6.06/ubuntu-6.06-server-i386.iso . Nainstalujem, vsetko v pohode. Ale ked mi nabootuje ubuntu, tak sa nenahodi graficke prostredie a prihlasovacie menu, ale zapne sa len konzola. Co s tym?

takamte

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Instalace 6.06
« Odpověď #1 kdy: 03 Června 2006, 00:29:57 »
Vypisuje ti nejakú chybu pri štarte? poprípade skúšal si spustiť X-ko ručne? príkazom startx

Lako

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 141
Instalace 6.06
« Odpověď #2 kdy: 03 Června 2006, 01:49:19 »
Nevypisuje. Vsetko odfajkne ze ok ok ok a potom to zastane a pyta login a heslo.. Normalne konzolovy rezim. Skusal som aj reinstall a nic.
A ten prikaz startx kde mam zadavat? v konzole? Ak ano, tak tam mi ho neberie.

MiBo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 750
  • hello world
Instalace 6.06
« Odpověď #3 kdy: 03 Června 2006, 09:08:49 »
Chichi taky sis stahnul serverovou verzy, tak prosimte se prihlas do konzole a dej sudo apt-get install ubuntu-desktop a pak az to budes mit vlez do synapticu z kontroluj jake mas nainstalovane jadro systemu balicek linux-image* jestli nemas serverove pak by bylo vhodne i to zmenit.

MiBo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 750
  • hello world
Instalace 6.06
« Odpověď #4 kdy: 03 Června 2006, 09:11:00 »
Jinak az budes priste stahovat instalator precti si totö http://wiki.ubuntu.cz/Vyd%c3%a1n%c3%ad

Lako

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 141
Instalace 6.06
« Odpověď #5 kdy: 03 Června 2006, 10:31:44 »
No ja som si stiahol aj destkopovu verziu, ale tu mi nechcelo nainstalovat. Len sa spustil linux z cd a potom ten odkaz na instalaciu co bol na ploche nefungoval. Tak som stiahol toto.. Diky za rady.

shadowman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Forum o lidech
Instalace 6.06
« Odpověď #6 kdy: 17 Června 2006, 23:14:07 »
ja mam presne rovnaky problem...ked som daval instalovat dappera, dal som si do synapticu priradit aj instalcne CD s dapperom, aby nemuselo secko tahat z netu, pretoze ho mam jednak pomaly a este aj obmedzeny poctom stiahnutych dat (pozdravujem cesky telecom)... Nieco mi stiahlo, ine instalovalo, dalsie upgradovalo, ale pointa je v tom, ze straaaaasne vela balickov mi to odobralo, medzi nimi bolo aj vela balickov tykajucich sa GNOME a KDE (oba desktopy som mal v breezym)...Nakoniec mi to hodilo error na CD, aj to nechapem aky, lebo CD vraj hadze error code 2, ale instalator skoncil s chybou 1. Inak instaloval som z ALTERNATE INSTALL CD. Teraz ked spustim linux, mam na vyber sice az tri jadra, ale prve dva mi nejdu vobec (pokusy o nabootovanie do desktopu zlyhali nespocetnymi chybami a nedovoli ma ani prihlasit sa do kozoly), takze po nabootovani aktualneho kernellu sa mi spusti jedine konzola...po opatovnom apt-get dist-upgrade sa stane to iste, stiahne mi cca 40MB (vsetko taha z nejakych http a ftp, nic z CD) a nakonci aj tak ohlasi chybu na CD a instalovanie skoncilo...Idem skusit prikaz startx, ak nic, skusim este nainstalovat ubuntu-desktop (mna napadlo iba install gnome, ale toto mi nezobralo lebo vraj to potrebuje viacero balickov, ktore "sa nebudu instalovat")...pridem potom oznamit moj dalsi postup...zatim diiik...
MY-SIG
Fórum o ľuďoch pre ľudí
Nothing is so unreal to be so unbelievable...just open your mind and feel it at all!

shadowman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Forum o lidech
Instalace 6.06
« Odpověď #7 kdy: 18 Června 2006, 00:38:18 »
tak som s5 aj s pivom, cigaretou a zdvihnutou nervozitou... Po pokuse o sudo apt-get install ubuntu-desktop mi vyhodilo toooolko vela balickov co sa nebudu instalovat a GNOME na nich zavisi, ze som nestihal asi 5 sekund sledovat behajuce riadky po monitore...pri pokuse o kubuntu-dektop ich bolo len 5, ale tiez skoncilo neuspechom... Nasiel som navod, podla ktoreho pri aktualizacii na Dappera bolo potrebne este predtym upravit sources list a kazdy vyskyt slova breezy vymenit za slovo dapper, co som samozrejme pocas "upgradu" nevedel, tak som sa teraz naucil editovat subory z konzoly a upravil si sources.list, no nic to nepomohlo...CD stale hlasi chybu, je to v zlozke pool/main/c/coreutils atd, teda nejake utility jadra, cize to znamena ze som asi v *censored*, co???daval som kontrolovat integritu CD, je v poriadku, takze tomu absolutne nechapem...pri pokuse o spustenie X-ka prikazom startX mi to zacne nahadzovat X-ko, ale nakoniec to zlyha na piatich chybach - nemozno nacitat kniznice (pvu si nepamatam, potom tam ja kbd, ati, mys a newem co este) a nakoniec su velmi dolezite posledne 2 riadky: no desktop found (a v poslednom je nieco o xservery a ze nie su dostupne ziadne desktop screeny) = zaver: mam nainstalovany server bez desktopu a desktop nemozno ani doinstalovat...co mam teraz robit ak nechcem prist o data (teda nechcem formatovat a odznova instalovat setko od zaciatku) ???

Dakujem moc za rady!!!
MY-SIG
Fórum o ľuďoch pre ľudí
Nothing is so unreal to be so unbelievable...just open your mind and feel it at all!

shadowman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Forum o lidech
Instalace 6.06
« Odpověď #8 kdy: 18 Června 2006, 01:04:11 »
Dalsi hint, nasiel som si na nete zoznam zloziek a suborov na instalacnom CD, a ziadne /pool/main/c/coreutils tam nie je...takze chyba je tam...ale ako potom instalator vie ze ma odtial instalovat ked to vlastne ani neexistuje????  :O   no nic, zasa som raz "odjebal" pol dna s linuxom a k nicomu nedospel, skor este sa veci viac dodzubali...mam zasa super naladu, mozem ist spat... :/

PS: aj tak sa tesim na Vase rady a helpy...
MY-SIG
Fórum o ľuďoch pre ľudí
Nothing is so unreal to be so unbelievable...just open your mind and feel it at all!

shadowman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Forum o lidech
Instalace 6.06
« Odpověď #9 kdy: 18 Června 2006, 17:56:56 »
O5 iba ja...  Dnes som sa nastval, znovu upravil sources list, pridal dalsie zdroje a zakomentoval som zdroj CD-ROM, spustil dist-upgrade a stiahlo mi to cca 430MB, potom zacalo vsetko instalovat a nastavovat...Ibaze chyba necakana ale ani neprekvapujuca, znovu chyba v balicku coreutils (teraz uz ulozeny na disku niekde v zlozke /apt/, teda rovnaka chyba ako pri instalacii z CD-ROMu (coreutils nebolo mozne rozbalit))...znovu skuska startx = rovnaky vysledok: no dekstop found... tak som o5 skusil install ubuntu-desktop a na moje prekvapenie nevypisalo ziadne chyby, ale zacalo tahat a po stiahnuti aj instalovat (aj ked ma stvalo ze tahalo zasa niektore balicky ktore tahalo aj pri dist-upgrade), potom akoze instalacia skoncila a zacalo sa spustat gdm, teda mi zacalo pisat : Incializujem a nejake moduly [OK], ibaze tuna sa to hned pri druhej polozke zaseklo a pomohol jedine restart...po znovunabootovani sa spustila najprv konzola, ale potom obrazovka trikrat blikla (akoby nieco chcelo spustit, medzitym zasa konzola) a nakoniec to skoncilo "grafickou" chybou o nemoznosti spustenia X servera (vasho desktopu), a ci chcem vidiet zaznam o chybach... po vrateni do konzoly som sa pokusil o apt-get -f install (v domnienke, ze sa nieco stiahlo alebo nainstalovalo zle), ale vyhodilo mi to nejaku chybu a ze sa mam pokusit o dpkg --config -a  =co som previedol, a zacalo to akoby dalej instalovat gnome. na konci to chcelo gnome spustit, ale stala sa rovnaka chyba...Chyba je v nejakej kniznici GlCore.so, a vraj chybaju moduly: GlCore, kbd, ati, mouse a ze desktop sa nespusti kym sa nevykonaju spravne nastavenia...Ked som linux vypinal, vypinalo sa aj gdm, ktore asi sice bezalo, ale zle...(a pri tom prikaz startx stale koncil chybou no desktop found) Idem sa pokusit o posledne: skusim install coreutils (lebo na tom vzdy stroskota kazde jedno dist-upgrade) a skusim este pripadne nainstalovat kubuntu-desktop...ak sa nic nepodari, asi sa riadne nastvem a poslem cele ubuntu niekam, sformatujem a skusim instalovat na cisty disk, co ma bude strasne stvat, lebo pridem o mnozstvo volneho casu straveneho nastavovanim a hladanim a stahovanim a zasa nastavovanim linuxu a balickov, z coho ma asi zasa porazi...

Prosim, ozaj kazda rada mi je dobra, poradte ak niekto viete...dakujem!!!
MY-SIG
Fórum o ľuďoch pre ľudí
Nothing is so unreal to be so unbelievable...just open your mind and feel it at all!

shadowman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Forum o lidech
Instalace 6.06
« Odpověď #10 kdy: 18 Června 2006, 21:08:02 »
OK, posledny prispevok : zmazal som coreutils balicek, znovu ho stiahol, rovnaka chyba...znovu zmazal, upravil sources.list a sk zdroje upravil na us zdroje, znovu dal instalovat coreutils, stale to iste...nemozno rozbalit (--unpack), pritom tam pise, ze prepisuje nejake md5sum.XXX s md5sum.textutils.XXX zo stareho umiestnenia, potom presuva md5sum.XXX z noveho umiestnenia a premenuva na md5sum.textutils.XXX = not allowed (to XXX je nejaka pripona alebo retazec, ktory si nepamatam, takisto ako ich umiestnenie. ale myslim ze niekde vo /var/... ked som sa s instalaciou balicku hral cez dpkg a nie cez apt, potom mi uz hadzalo rovnaku chybu, no miesto (--unpack) tam bolo (--install) ako chyba, teda ho uz asi aj rozbalilo, ale nevedelo instalovat...

Pokus o instalaciu kubuntu-desktop prebehol hladko a bez chyb, az na to, ze opat "nebolo mozne spustit X server (vase graficke prostredie)"...a mat nainstalovane po tri k... balickov pre dva desktopy a pracovat iba v konzole je viete o com...uz ma to teda zacina riadne stvat...  Skusil som znovu reinstall z CD pomocou textoveho instalatora, a teraz pre zmenu nevedelo rozbalit debootstrap a potom ho tym padom ani nastavit, a nakoniec este nieco dolezite, koli comu instalator skoncil, pricom CD po kontrole integrity je SPRAVNE!!!

Ozaj posledny prispevok, uz sa o nic nebudem pokusat, mam nervy nadranc a o dva dni skusku...   Pocul som taku pikosku, ze jeden typek si nainstaloval linux, a dva mesiace len nad tym presedel, vkuse daco dotahoval, doladoval, nastavoval, instaloval, az ho nechala stara a vykopli ho z prace...   BTW, kym som mal breezyho, nic sa mi nekazilo, akurat som ozaj mesiac stravil onym doladovanim a nastavovanim systemu...

HAWK, skocnil som, kym mi niekto neporadi, ako z tejto prekernej situacie von...  :/
MY-SIG
Fórum o ľuďoch pre ľudí
Nothing is so unreal to be so unbelievable...just open your mind and feel it at all!

kiko

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
Instalace 6.06
« Odpověď #11 kdy: 20 Června 2006, 17:29:51 »
Ja mam takyto problem. Stiahol som si iso Ubuntu 6.06, napalil (rychlost 10x), nabootoval, ale skoncilo to pri Configuring some drivers ..., potom naskocila cierna obrazovka a zacal tam blikat kurzor (dalo sa tam hocico pisat, len na nic nereagovalo).
Skusom checknut CD a bolo tam 5 suborov mismatch, skontroloval som ho cez Nero, ale bolo na 100% dobre. Skusil som stiahnut dalsie iso, tentoraz cez torrent. Tentoraz boli iba 3 subory mismatch.
Zaujimave bolo, ze ked som tieto 2 iso sobory porovnal cez Total Commander, tak boli zhodne.
Teraz stahujem alternative cd a dufam, ze to pojde:)

PS: skusal som tie iso vypalit znova a nic, minul som takto 4 cd:)
Ubuntu 8.04.1, Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V5505

kiko

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
Instalace 6.06
« Odpověď #12 kdy: 20 Června 2006, 21:22:47 »
Bohuzial, ani alternative cd stahovane cez torrent nepomohlo, tiez nepreslo testom integrity a pritom v nere je 100% v poriadku. Uz neviem cim by to mohlo byt. Mozno by som mal zmenit znacku CD media, ale neviem, ci by to pomohlo :(
Ubuntu 8.04.1, Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V5505

Jakub Šťastný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1441
Instalace 6.06
« Odpověď #13 kdy: 20 Června 2006, 21:28:08 »
Citace: kiko
Bohuzial, ani alternative cd stahovane cez torrent nepomohlo, tiez nepreslo testom integrity a pritom v nere je 100% v poriadku. Uz neviem cim by to mohlo byt. Mozno by som mal zmenit znacku CD media, ale neviem, ci by to pomohlo :(
A vypalovacka? Tohle bych mozna videl na problem s ni...J
Jabber: mistnost ubuntu na serveru chat.linjab.net Návod na připojení
Česká ubuwiki: wiki.ubuntu.cz/
Nejhorší IM  Nejlepší IM Vim rulez ;-) Návod

Ondřej Surý

  • Host
Instalace 6.06
« Odpověď #14 kdy: 20 Června 2006, 21:32:47 »
Citace: kiko
Bohuzial, ani alternative cd stahovane cez torrent nepomohlo, tiez nepreslo testom integrity a pritom v nere je 100% v poriadku. Uz neviem cim by to mohlo byt. Mozno by som mal zmenit znacku CD media, ale neviem, ci by to pomohlo :(
Většinou je taková chyba spíše chybou CD-ROM mechaniky.  Zkusil bych to minimálně vypálit na nějaké jiné.

kiko

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
Instalace 6.06
« Odpověď #15 kdy: 20 Června 2006, 22:48:23 »
Neviem ci je to jej chyba, kedze v nero CD-DVD speed je cele cd v poriadku, ani jeden necitatelny ci menej citatelny sektor. Okrem toho, s nou som vypalil aj kopiu starsieho Ubuntu 5.04 z orig. CD (a to este rychlostou 24x) a zbehla v poriadku, len tam som mal problem s grafikou (ma stare ovladace) preto potrebujem novsiu verziu.

22.6 - uz sa mi podarilo vyriesit problem, vymenil som napalovacku, za starsiu DVD-ROMku a islo to na 1. krat, cize napalene aj stiahnute som to mal dobre, problem bol pri citani z CD :D
Ubuntu 8.04.1, Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V5505

shadowman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Forum o lidech
Instalace 6.06
« Odpověď #16 kdy: 21 Června 2006, 11:03:56 »
Prepacte, a na moj problem, ktory som rozoberal trosicku vyssie mi nevie poradit nikto??? :/  :/  :/
MY-SIG
Fórum o ľuďoch pre ľudí
Nothing is so unreal to be so unbelievable...just open your mind and feel it at all!

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Instalace 6.06
« Odpověď #17 kdy: 21 Června 2006, 19:51:31 »
Citace: shadowman
Prepacte, a na moj problem, ktory som rozoberal trosicku vyssie mi nevie poradit nikto??? :/  :/  :/
Zadávejte prosím příspěvkům výstižné názvy a umisťujte je do vhodných kategorií. Děkuji za pochopení.

shadowman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Forum o lidech
Instalace 6.06
« Odpověď #18 kdy: 23 Června 2006, 01:05:51 »
Pane moderatore, nic proti, ale zacal jsem psat do tehle temy protoze jsem navazoval na prispevek uzivatele, ktery mel ty samy potize se kterymi jsem se potkal ja taky...to ze jsem tady pak opisoval celej prubeh bylo jen proto, abych co nejvystizneji popsal problem a aby mi nekdo vedel poradit a ne jen tak odveci, ale konkretne na muj problem...

Ja dekuji za pochopeni, i kdyz mi asi nikdo poradit nevi...
MY-SIG
Fórum o ľuďoch pre ľudí
Nothing is so unreal to be so unbelievable...just open your mind and feel it at all!

Jakub Šťastný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1441
Instalace 6.06
« Odpověď #19 kdy: 23 Června 2006, 07:41:26 »
No takhle, je to fakt neprehledne. Neni to tu sice napsane, ale myslim si, ze jeden problem na jednu diskusi. (Sam jsem si toho Tveho problemu nevsiml, pac ctu jen par poslednich prispevku a predtim jsem tu nebyl...).

No, aby se vyloucila chyba s CD: nakopiruj vsechny balicky z nej do /var/cache/apt/archives/

Potom, protoze to tam fakt mas dost rozhasene, odeber xserver-xorg s KDE i Gnome...a pak s novym sources.listem dej apt-get update && apt-get dist-upgrade. A teprve potom nainstaluj Xka, KDE a Gnome...neni to teda optimalni, ale kdyz je to v tomhle stavu, tak to asi bude cesta nejmensiho odporu.
Jabber: mistnost ubuntu na serveru chat.linjab.net Návod na připojení
Česká ubuwiki: wiki.ubuntu.cz/
Nejhorší IM  Nejlepší IM Vim rulez ;-) Návod

shadowman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Forum o lidech
Instalace 6.06
« Odpověď #20 kdy: 23 Června 2006, 10:37:35 »
AD 1:S Vama se nijak clovek nedohodne...kdybych byl zalozil nove tema s nazvem treba PROBLEMY S INSTALACI 6.06 tak by ste me zanesli pod rudou zemi, ze takove tema tady uz je, ze nac zakladam tema novy...kdyz napisu do existujiciho temata, nikdo si toho nevsimne, nebo me jeste sprdne ze jsem si to mel psat do jinyho tematu...

AD 2:Instalacni CD je v poradku - Opravdu jsem se hodne nastval a vyclenil na tom samem disku dalsi prostor, kde jsem chtel na cistou partisnu nainstalovat z toho samyho CD Ubuntu Dappera, a vida, vsechno slo jak pomasle, a Dapper bezi z novy partisny uplne v poradku...Akorat ze tam mam jenom GNOME, a nemam tam zadny aplikace ktery jsem uz predtim TAHAL A INSTALOVAL.a jsem si vedom ze uz NIC tahat nemuzu, pac mi ceskej telecom znizi mou aktualni rychlost z 512kbps na 64kbps (coz je neskutecnej rozdil) jakmile presahnu hranici stahnutych dat 1GB (a ktomu uz opravdu nemam daleko).

AD 3: Bylo by nejak mozne prekopirovat stazene balicky od KDE ze stary partisny na partisnu s nove nainstalovanym Ubuntu Dapperem, abych jej nemusel znovu stahovat???

Dik.
MY-SIG
Fórum o ľuďoch pre ľudí
Nothing is so unreal to be so unbelievable...just open your mind and feel it at all!

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Instalace 6.06
« Odpověď #21 kdy: 23 Června 2006, 10:57:43 »
Balicky jsou ulozeny v /var/cache/apt/archives/

A s tim limitem, pokud vim, tak to plati pouze na stahovani, kde se pocita FUP. A to jsou P2P site(DC, Torrent,...)
Na stahovani pres www jsem problem nikdy nemel. Nevim ale, jak je to s FTP.

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

shadowman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Forum o lidech
Instalace 6.06
« Odpověď #22 kdy: 23 Června 2006, 11:11:58 »
to milhouse: no nevim Ti, ale minulej mesic jsem jednou neco tahal, to je pravda, ale nemelo to vic nez 700MB, a do par dni uz mi tahalo jen onejch 64kbps(tech sedumset jsem stahnul prest torrent, zvysek jen pres www)...tak opravdu nevim...

Dik za ulozeni balicku, jdu si to zkusit preinstalovat do novyho ubuntu...
MY-SIG
Fórum o ľuďoch pre ľudí
Nothing is so unreal to be so unbelievable...just open your mind and feel it at all!

Jakub Šťastný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1441
Instalace 6.06
« Odpověď #23 kdy: 23 Června 2006, 14:20:57 »
Na balicky uz odpovedeli, takze...:
Promin. Ja vazne nechci nikoho prudit, a myslim si, ze jsem to i tak napsal - ciste konstatovani toho, ze jsem to nenasel a proto se domnivam, ze by bylo rozumne co tema to jeden problem. Vyznelo-li to jinak, omlouvam se. Dale pripoustim, ze chyba je predevsim v tom, ze nejsou nikde poradne zapsana strucna pravidla, a ze kazdej si to dela jak chce...ale ja si myslim, ze za to, ze bys zalozil nove tema by Te urcite nikdo nebuzeroval...Mas-li napad, jak to tady nejak dat na rozumnou miru entropie, budu jen rad...ja to totiz netusim. Tohle forum je uz desne velke a chodi sem strasne moc lidi a dela se to spatne. Na druhou stranu nemam v umyslu nikoho omezovat pravidly...Neni to lehke...Jako rozumny kompromis vidim nekolik malo pravidel formou FAQ nebo tak neco...probereme to, chces-li se k tomu vyjadrit (ci kdokoliv jiny), budu jen rad. J
Jabber: mistnost ubuntu na serveru chat.linjab.net Návod na připojení
Česká ubuwiki: wiki.ubuntu.cz/
Nejhorší IM  Nejlepší IM Vim rulez ;-) Návod

shadowman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Forum o lidech
Instalace 6.06
« Odpověď #24 kdy: 23 Června 2006, 14:45:26 »
OK, ja to taky nemyslel spatne vyznelo-li to tak...Posledne kdyz jsem zalozil tema tak ma admin taky zbuzeroval ze dany tema jiz existuje, ale pripoustim, ze jsem si to nezkontroloval, ostatne ted jsem si jo, a zbuzeroval ma pan Tomes ze jsem to mel psat do novyho... - ja psal odpoved na problem v tomto tematu (viz muj prvni prispevek) a pak jsem to jenom rozepsal, kdyz se vyskytli dalsi problemy (viz dalsi me prispevky) a jenom jsem cekal na odpoved...

To ze mate toto forum obrovsky je fakt, to trideni je celkem fajn, jen bych mozna jeste vic pretridil jednotlivy kategorie uvnitr...napriklad Instalace bych jeste roztridil napriklad na pomoc a potize po instalaci, pomoc s instalaci, potize s instalaci a pod... nechci se vam do toho moc vmesovat, ja jsem zatim admina ani moderatora fora nedelal a ani bych na to asi nemel cas, ale kdyz si se ptal na navrh, tak jsem jen neco naznacil....
MY-SIG
Fórum o ľuďoch pre ľudí
Nothing is so unreal to be so unbelievable...just open your mind and feel it at all!

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.