Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na Seznamu [vyřešeno]  (Přečteno 12774 krát)

Duffy

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 436
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #50 kdy: 02 Prosince 2007, 20:07:14 »
Tohle vlákno se stává čím dál tím stupidnějším a osobnějším flamem :(.
2marp: To že jean1 napsal nějaké věci jenž svědčí o jeho neznalosti v oblasti IT a linux neznamená že není "hoden linux". Tohle forum je od toho aby si uživatelé Ubuntu navzájem pomáhali a měli pochopení pro to že někdo jiný zná nebo umí méně než oni, nikdo totiž nezná a neumí všechno. A k nováčkům bychom měli být co nejtolerantnější a ne tady psát pamflety o "ignorantsví a hňupství".
Notebook Fujitsu Siemens Amilo Xa 1526 s Ubuntu 8.04. Po dlouhém zkoušení jsem zůstal u Ubuntu a GNOME.

Duffy

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 436
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #51 kdy: 02 Prosince 2007, 20:10:25 »
Nemohl by nějaký správce zvážit přesunutí na Hřbitov (či jak se to tady jmenuje)/zamknutí tohodle tématu?
« Poslední změna: 03 Prosince 2007, 12:25:25 od Anna Taliánová »
Notebook Fujitsu Siemens Amilo Xa 1526 s Ubuntu 8.04. Po dlouhém zkoušení jsem zůstal u Ubuntu a GNOME.

nettezzaumana

  • Host
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #52 kdy: 02 Prosince 2007, 20:15:49 »
Nemohl by nějaký správce zvážit přesunutí na Hřbitov(či jak se to tady jmenuje)/zamknutí tohodle tématu?
;) -- spis by stacilo, kdyby si napr. marp smazal po sobe sve napadajici prispevky .. ja si to za sebe samozrejme smazu

qUAKER

  • Host
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #53 kdy: 02 Prosince 2007, 20:21:09 »
kdyz jsem si tak vzpomel.. kam zmizelo Smetiste? proste v jednu chvili zmizelo, nenasel jsem o tom zadny info ze by jej zrusili, a uz tu neni..

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #54 kdy: 02 Prosince 2007, 20:29:03 »
Tu, ak je to to čo myslíš.

qUAKER

  • Host
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #55 kdy: 02 Prosince 2007, 21:20:02 »
ne, myslim Smetiste kde se davaly Hulanovske flamewary aby se v nich mohlo pokracovat  :D

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #56 kdy: 02 Prosince 2007, 22:07:50 »
Pokud si někdo ve své "všeznalosti Windows" myslí, že Linux MUSÍ být stejný - pak je to  naprostý ignorant a hňup
ad.1) -vseznalosti +neznalosti   // ne. kluk se snazil. Linux ho zlobi takovy je zivot. Ignorant a Hnup jsi v tomto pripade TY, protoze
:: "ve sve vseznalosti Linuxu" nechapes, ze ne kazdemu se zda Linux pochopitelny od zacatku
Takže pokud jsem tím naštval Jeana1 a zcela ho odradil od používání Linuxu, pak jen dobře - ať si upravuje svoje vytuněné Window a nezamořuje svou stupiditou toto fórum. Pokud neumí pochopit základy Linuxu a je pohodlný si o tom něco přečíst, tak je mi ho líto...
ad.2) co kdyby jsi si setril invektiva na vhodnejsi cile a nezamoroval toto forum nechutnym konfrontacnim tonem, jeste navic v pripade, ze nekdo je natolik odvazny, ze si bez hlubsi znalosti naistaluje Linux a ono to pak "s nim nespolupracuje" jak ceka, takze je dle ocekavani popuzeny ..

ad.3) Lito je mi akorat Tebe, proroze pro me jsi od teto chvile pouze velkohuby krikloun, co venuje vic uhozu do klavesnice kavarenskym debatam a presne jak rika hulan "zlostnemu pubertalnimu kviceni" na adresu kluka, kterej ti zacina kazdy prispevek, "sorry jsem lama, .., BFU" apod ..

4 jean1
.. co si budem povidat. trocha jsi si nabehl, ale nenech se odradit..
kazdeho to(Linux a prechod z Win) zkraje trocha boli, nekoho vic, nekoho min .. takovej je zivot.

zdravi ntz



Tak za 1. - já jsem s konfrontačním tónem NEZAČAL!!! Navíc jsem byl první, kdo se snažil Jeanovi1 pomoct - projdi si, prosím Tě, všechny vlákna, které zde Jean1 založil a jistě pochopíš, proč jsem ho nazval "ignorantem" - hlavně kvůli neschopnosti si vzít něco z dobře míněných rad.
Za 2. kluk Jean1 nezačal každý příspěvek "...sorry, jsem lama...BFU..." - to si taky dohledej a nedělej ze mě idiota!
A za 3. - člověk, který si nainstaluje Ubuntu a hned první věta je, jak je to špatný a že Windows je lepší a že tam nemůže to, či ono svědčí jistě o něčem jiném než o tom "ze nekdo je natolik odvazny, ze si bez hlubsi znalosti naistaluje Linux a ono to pak "s nim nespolupracuje" jak ceka, takze je dle ocekavani" - znovu opakuji, přečti si POŘÁDNĚ všechny příspěvky kluka Jean1!

Já jsem se Jeanovi1 snažil zpočátku pomoct, ty ses přihrnul s křížkem po funuse a začal jsi mě napadat. Tak se, prosím Tě, zamysli a hledej chybu i v sobě, ne jen ve mě.

A jestli myslíš napadáním tohle
Kód: [Vybrat]
Na dobře míněné rady nedáš - uděláš si to po svém a hlavně windowsácky...A to je největší chyba, vlastně tvůj největší problém. Furt uvažuješ v duchu Windows, zkoušíš vše řešit jako ve Windows a porovnávat s Windows. Troufám si tvrdit, že pokud se těchto nesmyslných předsudků nezbavíš, pak pro tebe Linux nemá cenu - protože budeš stále a stále hledat chyby s Linuxu, ale nikoliv u sebe. tak to je, myslím, dobře míněná rada - aby se Jean1 v Linuxu zbavil návyků z Windows - k tomu mu může dobře posloužit (nejen mnou) navrhované přečtení si Wiki nebo dalších textů o Linuxu!

"Etot vsjo"
« Poslední změna: 02 Prosince 2007, 22:13:31 od marp »
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

nettezzaumana

  • Host
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #57 kdy: 02 Prosince 2007, 22:22:32 »
:D ano .. ted jsem si precetl vsechny znovu ..
nazor nemenim .. kluka to zlobi a neumi se uplne dobre ovladat, ale nikoho neurazi, akorat si stezuje ..
vlastne nic hrozneho nedela ..

za sebe jsem mu rekl sve .. nebyl jsem na nej milej, ale nac to prehanet..

kdyz si prectu Tvoje, tak pardon -- ale jsou to pouze "kavarenske plky" (min vsech poslednich 50!) a jak jsem psal vyse .. jean1 zacal vsechna temata hlaskou, "sry, jsem lama .."

a to ze nekdo nebere tve rady k srdci, je jeho vec, ale rozhodne ne pro Tebe zaminka, aby jsi zacal sit do nej, protoze ani v jednom prispevku jean1 nezacal castovat invektivama libovolneho uzivatele tohoto fora -- narozdil od tebe

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #58 kdy: 02 Prosince 2007, 22:27:51 »
qUAKER: njn tam sú tie flamy ale pozamykané...
A nové myslím netreba.

qUAKER

  • Host
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #59 kdy: 02 Prosince 2007, 22:30:48 »
každopádně myslím že by tohle téma měli admini,moderátoři uzamknout a přesunout. nemá to tady co dělat..

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #60 kdy: 02 Prosince 2007, 22:39:48 »
Toto vlákno zahájil Jean1 tímto
Kód: [Vybrat]
Nazdar Linuxáci,

tak, včera jsem tu hořekoval nad tím, jak je Ubuntu pomalý. Ale stalo se něco, co by mě ani ve snu ...
To, co se nepodařilo žádnému viru pod windows na mém PC za posledních 10 let,
to zvládl squělý Evolution za 10 minut Smutek
Dokonale mně promazal všechny emaily na mém účtu na seznamu - opravdu jsem netušil,
že "tlačítko Odeslat /přijmout" může být tak zákeřné.

aneb "... nenávidíte svoje Windows - nainstalujte si Linux a začnete je milovat ..."

Vlákno Hledání souborů v Ubuntu... začal tímto
Kód: [Vybrat]
Přešel jsem z winXP na nový Ubuntu - s tím, že je podstatně pomalejší jsem se tak nějak smířil, ale vadí mně, že se tam vpodstatě nedá pořádně vyhledávat mezi soubory na disku. Ve windowsech to bylo úplně v pohodě - stačilo zakliknout "hledat skryté" a našlo to úplně cokoliv - v tom ubuntu jednak není plnohodnotný vyhledávání v každým okně Nautilusu, ale ani ten program "Hledat soubory" nějak nic moc nenajde. Přinde mně to celý takový nedotažený ..
A až vlákno Find - Locate začal tím "jsem lama...BFU..."

Takže ty "kavárenské plky" tu tvoříš ty! Znovu a znovu si přečti jednotlivá vlákna (protože jsi je zřejmě nečetl!!!) - v prvních dvou jsem se snažil Jeanovi1 pomoct a ničím ho nenapadal - napadat jsi mě začal TY až po tom, co jsem Jeanovi1 odepsal na 4 - slovy čtvrté - stránce
Kód: [Vybrat]
Bože, ty jsi nepoučitelný... Na takové "amatérské" chování fakt nemám slov. Proč jsi se pokoušel procpat těch "všech 250" emailů do schránky naráz? Vždyť jsi je měl v PC a stačilo si je zazálohovat? Proč je cpát zpátky na nějaký anonymní server v zahraničí? Se nedivím, že se ti Evolution kousnul - ale to by se ti kousnul i Thunderbird, Outlook Express i Outlook, věř mi!

Jinak věta "a toho evolutiona jsem natvrdo odstranil ze systému - nikdy více" svědčí o tvém amatérismu ještě více, než jsem si myslel. To si vážně myslíš, že za to může Evolution? Evolution je, myslím si, ještě lepší PIM klient než Outlook - jen ta synchronizace, ta synchronizace... (s mobilem).

Na dobře míněné rady nedáš - uděláš si to po svém a hlavně windowsácky...A to je největší chyba, vlastně tvůj největší problém. Furt uvažuješ v duchu Windows, zkoušíš vše řešit jako ve Windows a porovnávat s Windows. Troufám si tvrdit, že pokud se těchto nesmyslných předsudků nezbavíš, pak pro tebe Linux nemá cenu - protože budeš stále a stále hledat chyby s Linuxu, ale nikoliv u sebe.

Jak jsem už psal - je to Hulánovština!!!
!

Je mi fuk, jestli si někdo bere moje rady k srdci nebo ne - to je jeho problém, že se snaží (nejen moje) rady ignorovat, ale u tebe to vidím na nějakou "osobní" averzi vůči mé osobě, kterou naprosto nechápu.

Tady vůbec nejde o Jeana1 - to jen ty se za něj schováváš.

Podtrženo a sečteno - já jsem s napadáním nezačal, začal jsi ty a nechápu, jak jsi si pro to našel snadno záminku.
Můžeš mi zde vypsat - kde, kdy a jak jsem napadal další uživatele tohoto fóra??? Pochybuji, že to dokážeš, pokud ovšem nebudeš vytrhávat slova z kontextu, když můžeš tak sebevědomě a lživě tvrdit, že Jean1 ZAČAL KAŽDÉ VLÁKNO slovy "jsem lama...BFU..."

P.S.: Prosím moderátora o uzamčení tohoto vlákna, protože stejně ztratilo smysl!

Mimochodem: Schválně jsem si projel mých posledních 100 příspěvků a nikde jsem nenašel žádné napadání uživatelů tohoto fóra nějakými invektivy a ani, myslím, nepíšu nějaké "kavárenské plky"... Takže to začínám považovat za výplod Tvé fantazie - vše zřejmě začalo, když jsem se Ti snažil oponovat v rychlosti Ubuntu na slabších strojích - moje zkušenosti byly a jsou jiné než Tvé a to Ti zřejmě nevoní! Nauč se, prosím Tě, respektovat svobodné názory a zkušenosti druhých.
« Poslední změna: 02 Prosince 2007, 22:52:38 od marp »
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Duffy

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 436
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #61 kdy: 02 Prosince 2007, 22:52:51 »
Marpe závidim ti, závidim ti tolik volného času že můžeš tady takhle flamovat a vyvolávat konflikty. Když já už si občas najdu čas na tohle forum tak se bud ptám na něco co mi pomůže a doufam že pomůže i ostatním nebo se snažim pomoct ostatním uživatelům. Volnýho času mám totiž poslední dobou vážně málo a pořád ho ubývá, stýská se mi po časech kdy jsem ho měl tolik abych mohl urážet každého kdo se trošku nemístně zeptá a kdo se mi snaží něco (oprávněně) vytknout.
« Poslední změna: 03 Prosince 2007, 12:28:55 od Anna Taliánová »
Notebook Fujitsu Siemens Amilo Xa 1526 s Ubuntu 8.04. Po dlouhém zkoušení jsem zůstal u Ubuntu a GNOME.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #62 kdy: 02 Prosince 2007, 22:55:56 »
Marpe závidim ti, závidim ti tolik volného času že můžeš tady takhle flamovat a vyvolávat konflikty. Když já už si občas najdu čas na tohle forum tak se bud ptám na něco co mi pomůže a doufam že pomůže i ostatním nebo se snažim pomoct ostatním uživatelům. Volnýho času mám totiž poslední dobou vážně málo a pořád ho ubývá, stýská se mi po časech kdy jsem ho měl tolik abych mohl urážet každého kdo se trošku nemístně zeptá a kdo se mi snaží něco (oprávněne) vytknout.

Jak jsem již psal, volného času mám tolik, kolik si ho udělám já sám a nic nebo nikdo mě v tomto neomezuje. Jinak, jestli opravdu pozorně čteš všechny příspěvky v souvislosti, tak Ti nemohlo uniknout, že já jsem konflikt nevyvolal.
Nikoho zde neurážím - ukaž jediný příklad!

Mimochodem, toto je 9. příspěvek na 1. straně v této diskuzi a je Tvůj
Kód: [Vybrat]
1)Myslím že "zanechat zprávy na serveru" je dost jasné, nevím co jiného jste si pod tím představoval. A často je nežádoucí naopak nechávat stažené zprávy na serveru, jelikož tam máte potom spoustu "nepřečtených" emailů jež jste si dávno přečetl.
2) K tý změně na gmail, víte co je to automatické přeposílání zpráv Mrknutí ?

PS: Dal jsem vám smite do karmy, jelikož tohle je prostě cílená provokace linuxáků Úsměv. Vy tady nežádáte o pomoc ani konstruktivně neodhalujete nedostatky v programu Evolution. Vy tady prostě jenom všechny serete (omlouvám se ale někdy vulgarismy jsou jediný způsob efektního vyjádření myšlenky Úsměv ). Mimochodem dal jsem smite jenom vám a panu Hulánovi, jenž tady kdysi působil Úsměv.
Asi by to chtělo si nejprve zamést před vlastním prahem...

4 All: Všimněte si, že konflikt nastal až na 4. stránce tohoto vlákna, kdy mě nettezzaumana okřiknul. A jestli jsem Jeana1 označil jménem jednoho konkrétního všeználka, klasického flamera Hulána, pak jen proto, že mi jeho příspěvky tuto osobu velice připoměly. Tímto se mu omlouvám a opět doporučuji: zjistit si něco o Linuxu a přečíst si pěkně pomalu Wiki zde na Ubuntu.cz.
« Poslední změna: 03 Prosince 2007, 09:11:42 od marp »
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

nettezzaumana

  • Host
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #63 kdy: 02 Prosince 2007, 23:03:02 »
drahy marpe .. co ti na to rict..

ad.1) mluvit o nekom verejne na foru ve 3.os je to same, jako mluvit k nemu primo..
ad.2) pokud nechapes, ze kdyz poprvy vidis distribucne nastavenej Gnome && znas pouze "vytunene windows" tak ti to dokonce po pravu muze pripadat jako kulturni shock..
ad.3) Jean1 informoval, ze mu vse bezi pomalejc -- to je konstatovani -- a ne duvod se s nim prit jestli je blbec, kvuli tomu, ze tobe to bezi rychleji
ad.4) na to, ze  nekdo jde do Linuxu tak, ze si bez ho jednoduse odvazne nainstaluje a pak breci zde na foru jsi si uz mohl zvyknout

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re: Evolution mně kompletně promazal emailovou schránku na seznamu
« Odpověď #64 kdy: 02 Prosince 2007, 23:20:13 »
drahy marpe .. co ti na to rict..

ad.1) mluvit o nekom verejne na foru ve 3.os je to same, jako mluvit k nemu primo..
ad.2) pokud nechapes, ze kdyz poprvy vidis distribucne nastavenej Gnome && znas pouze "vytunene windows" tak ti to dokonce po pravu muze pripadat jako kulturni shock..
ad.3) Jean1 informoval, ze mu vse bezi pomalejc -- to je konstatovani -- a ne duvod se s nim prit jestli je blbec, kvuli tomu, ze tobe to bezi rychleji
ad.4) na to, ze  nekdo jde do Linuxu tak, ze si bez ho jednoduse odvazne nainstaluje a pak breci zde na foru jsi si uz mohl zvyknout


Přečti si, prosím Tě, ještě jednou, co jsem mu odepsal hned na jeho první založené vlákno. Vůbec jsem se s ním nepřel, konstatoval jsem svůj názor a poradil jsem mu, aby použil další možnosti v Hledání nebo další nástroje v Ubuntu a poradil jsem mu, aby se na Ubuntu nedíval jako na Windows - TAKŽE JSEM SE S NÍM NEPŘEL A ANI JSEM HO NEOZNAČIL ZA BLBCE, PROTOŽE MĚ TO BĚŽÍ RYCHLEJI - nepodsouvej mi svoje teorie a svoje myšlenky. A nepodsouvej to ostatním čtenářům!
Rozdíl je vlítnout do Linuxu po hlavě, zkoušet to či ono a pak brečet než vlítnout do Linuxu bezhlavě a hned ho porovnávat s Windows a de facto skrývat svoji neznalost a neumětelství silnými řečmi, že to by se mu ve Windows nestalo a že žádný vir za posledních 10 let mu neudělat to, co Evolution - TOTO JE FLAMEWAR a na toto jsem reagoval (opět slušně a bez jakýchkoliv urážek - mimo přirovnání k flamerovi Hulánovi!!!).

To je vše a více si vyřeš sám se sebou.

Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

anicka

  • Host
Téma se zvrhlo v napadání a osobní útoky, tak ho raději zamykám. Pokud s tím nesouhlasíte, ozvěte se prosím někomu z administrátorů. Děkuji.
« Poslední změna: 03 Prosince 2007, 12:58:56 od Anna Taliánová »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.