Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: ako jednoducho rozchodim tv tuner winfast TV expert 2000  (Přečteno 1771 krát)

Konik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
ako jednoducho rozchodim tv tuner winfast TV expert 2000
« kdy: 05 Června 2006, 00:34:37 »
ubuntu mam 1. den a zatial som rozbehal vsetko bez problemov az na tuto tv kartu

pozeral som po forach no ani na jednom nebol prehladny, zrozumitelny a hlavne uceleny navod ako ju rozbehat

http://forum.ubuntu.cz/viewtopic.php?id=964 mi velmi nepomohlo..

dakujem vsetkym za pomoc a zrozumitelnu odpoved (pls ziadne kompilacie mi neradte, na linuxe sa ucim par dni)

Robin M.

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 454
    • http://zkratak.xf.cz
ako jednoducho rozchodim tv tuner winfast TV expert 2000
« Odpověď #1 kdy: 05 Června 2006, 16:17:53 »
ja bych potreboval zase 2000 deluxe ona jako jede ASI, ale treba kdetv mi zcerna cela obrazovka a nic se nedeje, jen muzu dat escape a najede mi to do porhlasovaciho okna... to samy tvtime
> Problémy s Windows -  Reboot.
> Problémy s Linux       - Be root.
tatranky.rar - energie zbalena na cestu

wikan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
ako jednoducho rozchodim tv tuner winfast TV expert 2000
« Odpověď #2 kdy: 10 Června 2006, 19:24:10 »
Mam TV2000 expert a nijak jsem ji rozbehavat nepotreboval. Proste jsem nainstaloval kdetv, spustil, dal vyhledat kanaly a uz to jelo. Zadny slozity nastavovani, ani jsem nesudal ruku z mysi.

korpy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
ako jednoducho rozchodim tv tuner winfast TV expert 2000
« Odpověď #3 kdy: 08 Října 2006, 12:43:33 »
tiez by som potreboval pomoct s nastavenim Winfast 2000XP, som raz nasiel stranku s nastavenim, ale nejak ju teraz neviem najst...
Intel Core 2 Quad Q6600 (2.40GHz), Asus  P5K Premium/WiFi-AP, 4GB RAM, ATI Asus HD 5750  1GDDR5, Seagate 500GB, Ubuntu 10.04 LL

luposovs

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 149
ako jednoducho rozchodim tv tuner winfast TV expert 2000
« Odpověď #4 kdy: 13 Října 2006, 09:56:48 »
winfast tv2000xpert- spustim nainstalovane XAwtv prava mys na obrazovku TVNORM mam kabel takze palbg frequency table europe west,audio mode stereo ,video source television.Dojedu ci mi to dojede k kanalu Cannel editor napisu nazev kanalu-add,pote save.Takto tam napraskam celou nabidku.Pote az mam vsechny programy spoustim tvtime-leva mys na obrazovku nabehne mi seznam kanalu mezi nimz se mysi pohybuji a vybiram co chci sledovat.Mam li kombinaci jako ja PAL BG a PAL DK west i east tak proste kanal ulozim v tom v cem mne ho vysilaj a pri spusteni klikem mysi menim na spravnou volbu.Jiste to jde i jinak ovsem vzhledem k provozovani XGl,AIGLX a normalnich x-ek volim cestu nejmensiho odporu s zadnou editaci configu atd.Dalsi moznost pustim TVtime a necham ho udelat vse samo:-) pote jen upravim prehozy u zvuku a normy-save a konec.Shrnuto winfast 2000xp expert se nenastavuje.Jo zapomnel sem u xawtv grabdisplay potvrdte v nabidce mate li tam
off nebo overlay mozna vidite jen zrneni neustale.
OS Ubuntu Edgy Eft-Window manager Beryl,komunikator Google Talk a Gajim.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.