Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ghost Recon nefunguje [vyřešeno]  (Přečteno 1203 krát)

nador

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 79
Ghost Recon nefunguje [vyřešeno]
« kdy: 07 Října 2010, 17:52:45 »
Ačkoliv je Ghost Recon oznámkován jako Platinum (http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=3666) a měl by běhat jako hodinky, tak mě vůbec nenaběhne. Terminál s příkazem "wine GhostRecon.exe" nic nenapíše, tedy ani chybu. Hra hodí na dolní panel lištu "spouští se Ghost Recon" a ta hned zmizí. To je vše. Nevíte někdo prosím co s tím?
« Poslední změna: 13 Října 2010, 23:14:34 od nador »

nador

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 79
Re: Ghost Recon nefunguje
« Odpověď #1 kdy: 07 Října 2010, 21:10:33 »
Tak jsem se dostal dál - nainstaloval jsem patche 1.3 a 1.4 a sehnal crack ... v gnome mi hra rozhodí rozlišení a gnome ji nepustí do režimu, kdy si vezme celou obrazovku, ale zůstanou v ní jakoby ty gnome panely - vrchní i spodní. Pak se hra nastartuje a nejde do ní kliknout. Tak jsem zkusil LXDE, tam jde hra úplně v pohodě, ale ve hře problikávají některé textury jakoby do běla. Takže někdy je vidět všechno a  vzápětí jenom paňáčci a baráčky ... a krajina vůbec ...

Takže následují dva dotazy - nevíte někdo, jak to  zprovoznit v gnome a nevíte někdo co s těma texturama? :-)

jinak běží všechno asi jak má

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re: Ghost Recon nefunguje
« Odpověď #2 kdy: 08 Října 2010, 21:58:19 »
Tak jsem se dostal dál - nainstaloval jsem patche 1.3 a 1.4 a sehnal crack ... v gnome mi hra rozhodí rozlišení a gnome ji nepustí do režimu, kdy si vezme celou obrazovku, ale zůstanou v ní jakoby ty gnome panely - vrchní i spodní. Pak se hra nastartuje a nejde do ní kliknout. Tak jsem zkusil LXDE, tam jde hra úplně v pohodě, ale ve hře problikávají některé textury jakoby do běla. Takže někdy je vidět všechno a  vzápětí jenom paňáčci a baráčky ... a krajina vůbec ...

Takže následují dva dotazy - nevíte někdo, jak to  zprovoznit v gnome a nevíte někdo co s těma texturama? :-)

jinak běží všechno asi jak má

Četls ty příspěvky pod  čarou??
Kód: [Vybrat]
Terrain features - the fix if you can't see them
by Ian Watters on Wednesday June 17th 2009, 2:19
For wine version 1.1.12 and greater:

Open the Wine Configuration Editor.
Go to the 'Graphics' tab.
Disable the pixel shader.

Thanks to the person who told me this on Bugzilla.

[post new] [reply to this]
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

nador

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 79
Re: Ghost Recon nefunguje
« Odpověď #3 kdy: 12 Října 2010, 01:42:59 »
Nečet a funguje to skvěle, takže díky moc a sorry, že nekoukám :-)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.